Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Module 1000Base sfp Mini-gbic-zx 1550nm singlemode 80Km (RH84-0002)
Module 1000Base sfp Mini-gbic-zx 1550nm singlemode 80Km (RH84-0002)
358,61 zł / jdn
Zadzwoń
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Module 1000Base sfp Mini-gbic-zx 1550nm singlemode 80Km (RH84-0002)

  • Czas dostawy:4 dni
358,61 zł /jednostka
Opis produktu

Module 1000Base sfp Mini-gbic-zx 1550nm singlemode 80Km (RH84-0002)

:
Expansion Slot Mini-GBIC or SFP (Smart Form Factor Pluggable) to be installed in LAN switches that have slot Mini-GBIC SFP 1000Mbps. Specifications Complies with IEEE 802.3z Gigabit Ethernet. A fiber optic port 1000Mbps. SFP Form (Smart Form Factor Pluggable). Differential PECL inputs and outputs. Voltage: 3.3V. TTL signal detection. Hot-plug. Laser product class 1 (EN 60825-1). Single-mode fiber (SM) and multimode (MM) LC duplex connector. 1550 nm wavelength. Maximum distance of 80 km using single-mode fiber type 9/125um. Maximum distance of 550m using multi-mode fiber type or 62.5/125um 50/125um. Transmission rate: 622 Mb/s.
(Zobacz więcej)
Słowa klucze: Module 1000Base sfp
Nr. identyfikacyjny produktu: 2353304 | Sprzedawca Cablematic
  • Data dodania produktu 12/11/2014
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 20/01/2017
(Zobacz więcej)
Zgłoś się po indywidualną wycenę do Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Informację o sprzedawcy
Hiszpania
Firma Premium przed 2 latami
Firma zweryfikowana
Zadzwoń na Dostawca
Inne produkty Cablematic

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm