Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Module 100Mbps sfp Mini-gbic (singlemode 1550nm 80Km) (RH53)
Module 100Mbps sfp Mini-gbic (singlemode 1550nm 80Km) (RH53)
457,27 zł / jdn
Zadzwoń
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Module 100Mbps sfp Mini-gbic (singlemode 1550nm 80Km) (RH53)

  • Czas dostawy:4 dni
457,27 zł /jednostka
Opis produktu

Module 100Mbps sfp Mini-gbic (singlemode 1550nm 80Km) (RH53)

:
Expansion Slot Mini-GBIC or SFP (Smart Form Factor Pluggable) to be installed in LAN switches that have slot Mini-GBIC or SFP 100Mbps. Specifications Complies with IEEE 802.3u 100Base-FX (125 Mbps). A fiber optic port 100Mbps. SFP Form (Smart Form Factor Pluggable). FDDI 125 Mbps Meets ISO/IEC 9314-1. Serial ID functionality. AC differential inputs and outputs. Laser product class 1 (IEC 825). Low power consumption. Single-mode fiber (SM) type 9/125um. LC duplex connector. 1550 nm wavelength. Transmission rate: 155 Mb/s. Maximum distance 80 km
(Zobacz więcej)
Słowa klucze: Module 100Mbps sfp
Nr. identyfikacyjny produktu: 2071890 | Sprzedawca Cablematic
  • Data dodania produktu 11/06/2014
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 28/02/2017
(Zobacz więcej)
Zgłoś się po indywidualną wycenę do Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Informację o sprzedawcy
Hiszpania
Firma Premium przed 2 latami
Firma zweryfikowana
Zadzwoń na Dostawca
Inne produkty Cablematic
Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę