Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Module Mini-gbic sfp 1000Base-lx single mode 20Km (RH82-0003)
Module Mini-gbic sfp 1000Base-lx single mode 20Km (RH82-0003)
375,08 zł / jdn
Zadzwoń
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Module Mini-gbic sfp 1000Base-lx single mode 20Km (RH82-0003)

  • Czas dostawy:4 dni
375,08 zł /jednostka
Opis produktu

Module Mini-gbic sfp 1000Base-lx single mode 20Km (RH82-0003)

:
Mini-GBIC slot or SFP (Smart Form Factor Pluggable) expansion to be installed in LAN switches that have slot Mini-GBIC or SFP 1000Mbps.


Specifications
Meets IEEE 802.3z Gigabit Ethernet standard. A fiber port 1000Mbps. Format SFP (Smart Form Factor Pluggable). PECL inputs and differential outputs. Voltage: 3.3V. TTL detection signal.Hot-plug. Laser Product Class 1 (EN 60825-1). Mono-mode fiber (SM) or multi-mode (MM). LC duplex connector. Wavelength 1310 nm. maximum distance of 20 km single-mode fiber using Type 9/125um. maximum distance of 550m using multimode fiber type 50/125um or 62.5/125um. Transmission speed: 622 Mb/s.
(Zobacz więcej)
Słowa klucze: Module Mini gbic
Nr. identyfikacyjny produktu: 2552230 | Sprzedawca Cablematic
  • Data dodania produktu 10/01/2015
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 30/04/2017
(Zobacz więcej)
 
Zgłoś się po indywidualną wycenę do Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Informację o sprzedawcy
Hiszpania
Firma Premium przed 2 latami
Firma zweryfikowana
Zadzwoń na Dostawca
 
Inne produkty Cablematic

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm