Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
MTRJ fiber optic connector duplex multimode 2.0 mm (male) (FM42)
MTRJ fiber optic connector duplex multimode 2.0 mm (male) (FM42)
4,26 zł / jdn
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

MTRJ fiber optic connector duplex multimode 2.0 mm (male) (FM42)

  • Czas dostawy:4 dni
4,26 zł /jednostka
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

MTRJ fiber optic connector duplex multimode 2.0 mm (male) (FM42)

:
Fiber optic connector ready to be crimped in a duplex optical fiber cable of 2.0mm diameter. This is a multi-mode MTRJ connector (MM) is black. Each connector is supplied in an individual bag with all its parts: central ferrule, connector body and sleeve for the cable. Male model (two supplied pins).
(Zobacz więcej)
Słowa klucze: MTRJ fiber optic
Nr. identyfikacyjny produktu: 2072743 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 11/06/2014
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 17/05/2017
(Zobacz więcej)
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

MTRJ fiber optic connector duplex multimode 2.0 mm (male) (FM42)

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm