Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
MU fiber optic connector/PC Multimode 2.0 mm (FM52)
MU fiber optic connector/PC Multimode 2.0 mm (FM52)
4,30 zł / jdn
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

MU fiber optic connector/PC Multimode 2.0 mm (FM52)

  • Czas dostawy:4 dni
4,30 zł /jednostka
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

MU fiber optic connector/PC Multimode 2.0 mm (FM52)

:
Fiber optic connector ready to be crimped in a fiber optic cable 2.0mm in diameter. This is a MU connector/PC multi-mode (MM) in blue. Each connector is supplied in an individual bag with all its parts: central ferrule, connector body and sleeve for the cable.
(Zobacz więcej)
Słowa klucze: MU fiber optic
Nr. identyfikacyjny produktu: 2072807 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 11/06/2014
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 23/06/2017
(Zobacz więcej)
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

MU fiber optic connector/PC Multimode 2.0 mm (FM52)

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę