Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
OM3 Fiber Optic Cable LC to LC duplex 50/125 multimode 50cm (FY61)
OM3 Fiber Optic Cable LC to LC duplex 50/125 multimode 50cm (FY61)
34,62 zł / jdn
Zadzwoń
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

OM3 Fiber Optic Cable LC to LC duplex 50/125 multimode 50cm (FY61)

  • Czas dostawy:4 dni
34,62 zł /jednostka
Opis produktu

OM3 Fiber Optic Cable LC to LC duplex 50/125 multimode 50cm (FY61)

:
Optical fiber cable Duplex Multi-Mode (MM) that meets the standard OM3 of ISO-11801. The optimized OM3 multimode fiber cables use 50/125 microns and allow speeds up to 10 Gigabit Ethernet at a distance of 300 m. It has two LC/PC connectors at both ends. Cable tested 100% premium and LSZH (Low Smoke Halogen Free). Section of the core and cladding 50/125 micron (um). Total sectioneach 3.0 mm cable (including fiber and kevlar sheath green). Cable length of 0.5 m.
(Zobacz więcej)
Słowa klucze: OM3 Fiber Optic
Nr. identyfikacyjny produktu: 2180676 | Sprzedawca Cablematic
  • Data dodania produktu 26/07/2014
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 25/03/2017
(Zobacz więcej)
Zgłoś się po indywidualną wycenę do Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Informację o sprzedawcy
Hiszpania
Firma Premium przed 2 latami
Firma zweryfikowana
Zadzwoń na Dostawca
Inne produkty Cablematic

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm