Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Optical Fiber Converter 1000 Mbps single mode 20Km SC to RJ45 (UF33)
Optical Fiber Converter 1000 Mbps single mode 20Km SC to RJ45 (UF33)
869,18 zł / jdn
Zadzwoń
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Optical Fiber Converter 1000 Mbps single mode 20Km SC to RJ45 (UF33)

  • Czas dostawy:4 dni
869,18 zł /jednostka
Opis produktu

Optical Fiber Converter 1000 Mbps single mode 20Km SC to RJ45 (UF33)

:
Converter 1000Base-TX (RJ45 UTP) to 1000Base-LX (SC fiber optic connector). Complies with IEEE802.3z, IEEE802.3ab, IEEE IEEE 1000Base-T and 1000Base-LX. Operational fiber SM (Single-Mode) which allows a maximum distance of 20km to 1000Mbps, which extends the maximum range supported by the topology limiting UTP 100m. Allows full-duplex and half-duplex. Wavelength of 1310nm. Converter Size: 102 x 70 x 25 mm.
(Zobacz więcej)
Słowa klucze: Optical Fiber Converter
Nr. identyfikacyjny produktu: 2074365 | Sprzedawca Cablematic
  • Data dodania produktu 11/06/2014
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 20/01/2017
(Zobacz więcej)
Zgłoś się po indywidualną wycenę do Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Informację o sprzedawcy
Hiszpania
Firma Premium przed 2 latami
Firma zweryfikowana
Zadzwoń na Dostawca
Inne produkty Cablematic
Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę