Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Optical Fiber Converter SC simplex to SC multimode duplex (FM06)
Optical Fiber Converter SC simplex to SC multimode duplex (FM06)
1,60 zł / jdn
Zadzwoń
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Optical Fiber Converter SC simplex to SC multimode duplex (FM06)

  • Czas dostawy:4 dni
1,60 zł /jednostka
Opis produktu

Optical Fiber Converter SC simplex to SC multimode duplex (FM06)

:
Gray piece that converts two Simplex SC connectors on one Duplex SC connector. Connects both connectors to a standard distance to SC Duplex connectors. The gray is the standard used by the Single-Mode connectors.
(Zobacz więcej)
Słowa klucze: Optical Fiber Converter
Nr. identyfikacyjny produktu: 2072750 | Sprzedawca Cablematic
  • Data dodania produktu 11/06/2014
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 25/03/2017
(Zobacz więcej)
Zgłoś się po indywidualną wycenę do Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Informację o sprzedawcy
Hiszpania
Firma Premium przed 2 latami
Firma zweryfikowana
Zadzwoń na Dostawca
Inne produkty Cablematic

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm