Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Signal splitter optical fiber 1 to 2 windows 1310/1550nm (FS24-0002)
Signal splitter optical fiber 1 to 2 windows 1310/1550nm (FS24-0002)
67,35 zł / jdn
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Signal splitter optical fiber 1 to 2 windows 1310/1550nm (FS24-0002)

  • Czas dostawy:4 dni
67,35 zł /jednostka
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Signal splitter optical fiber 1 to 2 windows 1310/1550nm (FS24-0002)

:
Optical fiber separator double window (1310nm and 1550nm). From monomode optical cable fiber diameter 2.0mm two monomode signal cables 2.0m diameter is derived. Each output may have a given value of light attenuation expressed in dB. Central distribution box type star. Cable length of 1m at each end (total length 2m).
(Zobacz więcej)
Słowa klucze: Signal splitter optical
Nr. identyfikacyjny produktu: 2552225 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 10/01/2015
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 27/06/2017
(Zobacz więcej)
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Signal splitter optical fiber 1 to 2 windows 1310/1550nm (FS24-0002)

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę