Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Bezprzewodowy telefon systemowy dect Panasonic kx-tca364ce
Bezprzewodowy telefon systemowy dect Panasonic kx-tca364ce
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Bezprzewodowy telefon systemowy dect Panasonic kx-tca364ce

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Bezprzewodowy telefon systemowy dect Panasonic kx-tca364ce

:
Wzmocniona słuchawka DECT, zgodna ze standardem IP64. Wielokomórkowy system DECT oferuje prawdziwą mobilność, doskonale sprawdzającą się w każdej firmie, bez względu czy to biuro, fabryka, magazyn, supermarket, czy inne duże pomieszczenie. Wielokomórkowy system DECT firmy Panasonic zapewnia stały kontakt ze współpracownikami oraz Klientami nawet podczas przemieszczania się po terenie przedsiębiorstwa.

Wielokomórkowy system DECT to zintegrowane bezprzewodowe rozwiązanie mobilne przeznaczone szczególnie do wykorzystania z centralami telefonicznymi firmy Panasonic. System zapewnia automatyczny Hand Over pomiędzy rozmieszczonymi na terenie przedsiębiorstwa antenami radiowymi - znacząco zwiększając zasięg działania systemu, a dzięki temu oferuje prawdziwie mobilną komunikację, nawet na dużych obszarach.

Elastyczność i mobilność w dynamicznym środowisku biurowym jest niezbędna. Teraz bezprzewodowe telefony mogą być zintegrowane z systemami telefonicznymi, umożliwiając użytkownikom korzystanie z wszystkich dogodności telefonii, podczas poruszania się po firmie, wewnątrz jak i na zewnątrz. Wzmocnione wykonanie jest jednym z elementów funkcjonalności telefonu, tak samo, jak przycisk nawigacyjny, podświetlenie ekranu i klawiatury, system głośnomówiący oraz szeroki wybór melodii, sprawiając, że komunikacja będzie szybsza i łatwiejsza.

Wytrzymały telefon DECT firmy Panasonic model KX-TCA364CE jest ergonomicznie zaprojektowanym, prostym w użyciu, ekstremalnie wytrzymałym i efektywnym kosztowo korporacyjnym telefonem bezprzewodowym, zaprojektowanym tak, aby spełniał, a nawet przekraczał, wymagania środowiska ekstremalnych warunków pracy. Mocna, wytrzymała słuchawka, w pełni zgodna ze standardem IP64, co oznacza, że jest odporna na wnikanie ekstremalnie drobnego kurzu i pyłu oraz na zachlapania wodą. Dzięki wzmocnionej obudowie oraz pełnemu dostępowi do funkcjonalności korporacyjnej centrali telefonicznej, bezprzewodowy telefon DECT KX-TCA364CE jest idealnym narzędziem w wymagającym środowisku pracy, takim jak hale produkcyjne, fabryki, służba zdrowia, sklepy wielkopowierzchniowe lub magazyny.

SPECYFIKACJA
Bezprzewodowa słuchawka DECT w wytrzymałej obudowie
Prosta obsługa przy pomocy interfejsu graficznego
Pełny dostęp do funkcji centrali PBX
Wzmocniona słuchawka spełniająca standard IP64
Podświetlany na niebiesko wyświetlacz LCD
Tryb alarmu wibracyjnego
Nr. identyfikacyjny produktu: 835791 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 22/04/2011
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 26/05/2014
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu i Polityki ochrony prywatnosci SoloStocks.
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Bezprzewodowy telefon systemowy dect Panasonic kx-tca364ce

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę