Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok

Sprzedaż telekomunikacja

1 do 20 z 3139
Sortuj wg: Telekomunikacja
Sortuj wg: Telekomunikacja

Polecane produkty

Wyróżnij Twoje ogłoszenia sprzedaży tutaj. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Lg commercial monitors and wall mounts - brand new stock

We promote a batch of LG commercial monitors and wall mounts. Stock quality: Brand new stock, in original LG boxes with 2 years/3 years/lifetime warranty. Stock available: 19 pieces. The stock is...
Attracting Real Leverage Ltd. - ARLL
Usługodawca z sektora Inne w West Midlands
Firma zweryfikowana
24 229,46 zł /jdn
Minimalna ilość: 19 jednostek
Zadzwoń do firmy
Napisz e-mail

Lg and samsung tvs a/b grade - refurbished

We promote a batch of LG and Samsung Tvs. Stock quality: Refurbished Stock, A/B Grade, complete, with original boxes and accessories. Stock available: 79 pieces. The stock is located in Italy....
Attracting Real Leverage Ltd. - ARLL
Usługodawca z sektora Inne w West Midlands
Firma zweryfikowana
153 212,50 zł /jdn
Minimalna ilość: 79 jednostek
Zadzwoń do firmy
Napisz e-mail

Samsung, apple, nokia, htc phones - refurbished b grade

We promote a batch of Samsung, Nokia, HTC phones. Stock quality: B grade Refurbished Stock available: 146 pieces Minimum order: €3,500 The stock is located in Romania. Prices are ex-VAT and...
Attracting Real Leverage Ltd. - ARLL
Usługodawca z sektora Inne w West Midlands
Firma zweryfikowana
84 031,74 zł /jdn
Minimalna ilość: 146 jednostek
Zadzwoń do firmy
Napisz e-mail

Apple iphone 7 - brand new stock

We promote a batch of Apple iPhone 7. Stock quality: Brand new, in original package. Stock available: 490 pieces Minimum order: 5 pieces Models: Iphone 7 Rose Gold 32 GB - 10 pieces Iphone 7 Black...
Attracting Real Leverage Ltd. - ARLL
Usługodawca z sektora Inne w West Midlands
Firma zweryfikowana
Do uzgodnienia
Minimalna ilość: 5 jednostek
Zadzwoń do firmy
Napisz e-mail

Rbnc Adapter-Male/n-Female (WH16)

Rbnc-Male Adapter (bnc Male Reverse) to n-Female (n-Female).
Cablematic
Dostawca z sektora Komponenty elektroniczne w Barcelona
Firma zweryfikowana
11,12 zł /jdn
Zadzwoń do firmy
Napisz e-mail

Impact Tool for 110/88 terminal (HT31)

Impact tool that enables the exchange of tips. Supplied with one end compatible with the standard 110/88 (double-ended, first normal 110/88 and 110/88 on the other hand cutting of shrinkage). This...
Cablematic
Dostawca z sektora Komponenty elektroniczne w Barcelona
Firma zweryfikowana
60,51 zł /jdn
Zadzwoń do firmy
Napisz e-mail

Network Cable Tester sm-8868 (CT12)

Cable tester with LCD display that shows the obenidos results clearly and completely. From the main menu shows the following 4 functions: Mapping Wire: Get the continuity for each of the cable...
Cablematic
Dostawca z sektora Komponenty elektroniczne w Barcelona
Firma zweryfikowana
754,97 zł /jdn
Zadzwoń do firmy
Napisz e-mail

Fiber optic cable LC/PC to LC/PC singlemode 9/125 duplex 50m (FI91)

Fiber optic cable duplex (DX) single-mode (SM). It has two LC/PC on both ends. Cable verified 100% premium and LSZH (Low Smoke Halogen Free). Section of the core and cladding, 9/125 micron (um)....
Cablematic
Dostawca z sektora Komponenty elektroniczne w Barcelona
Firma zweryfikowana
386,16 zł /jdn
Zadzwoń do firmy
Napisz e-mail

Omni-Directional Antenna 5dBi/2.4GHz (Magnetic) (RW41)

Dipole antenna omni-directional 5 dBi gain suitable for wireless communication over long distances and in the 2400-2500 MHz band of the Ideal to be connected to equipment compatible wireless LAN...
Cablematic
Dostawca z sektora Komponenty elektroniczne w Barcelona
Firma zweryfikowana
35,72 zł /jdn
Zadzwoń do firmy
Napisz e-mail

HDF200 coaxial cable rsma-Male to rsma-female 1m (WE21)

Cable connector type HDF200 RSMA-Male at one end and RSMA-Female in the other. This cable makes externsor functions and applications and is compatible with 802.11 antennas. 1m cable length. The...
Cablematic
Dostawca z sektora Komponenty elektroniczne w Barcelona
Firma zweryfikowana
36,91 zł /jdn
Zadzwoń do firmy
Napisz e-mail

Fiber Optic Cable sc/apc to sc/apc duplex singlemode 9/125 5 m (FK35)

Duplex Fiber Optic Cable Single-Mode (SM). It has SC/APC at both ends. Cable verified 100% premium and LSZH (Low Smoke Halogen Free). Section of the core and cladding 9/125 microns (um). Total...
Cablematic
Dostawca z sektora Komponenty elektroniczne w Barcelona
Firma zweryfikowana
47,02 zł /jdn
Zadzwoń do firmy
Napisz e-mail

Apple iPhone 7 - 256GB - Rose Gold (odblokowane) Sealed Box

Nous avons récemment publié Smartphones disponibles à la vente garantissent les meilleurs prix. Les téléphones sont tout neuf original scellé dans la boîte l'état de PARFAIT! Téléphone avec...
Coreto Stores
Dystrybutor detaliczny z sektora Telekomunikacja w Douro
Firma zweryfikowana
1 802 zł /jdn
Zadzwoń do firmy
Napisz e-mail

Apple iPhone 5S 16/32 / 64GB

Mamy Nowo wydany smartfonów dostępnych na gwarancji sprzedaży w najlepszych cenach. Telefony są fabrycznie nowe oryginalnie zamkniętych w pudełku stan idealny !! Telefon z dystrybucji europejskiej...
Coreto Stores
Dystrybutor detaliczny z sektora Telekomunikacja w Douro
Firma zweryfikowana
754 zł /jdn
Zadzwoń do firmy
Napisz e-mail

Apple iPhone 6S plus 128GB Fabrycznie odblokowana

Mamy Nowo wydany smartfonów dostępnych na gwarancji sprzedaży w najlepszych cenach. Telefony są fabrycznie nowe oryginalnie zamkniętych w pudełku stan idealny !! Telefon z dystrybucji europejskiej...
Coreto Stores
Dystrybutor detaliczny z sektora Telekomunikacja w Douro
Firma zweryfikowana
1 341 zł /jdn
Zadzwoń do firmy
Napisz e-mail

Apple iPhone 7 Plus 256GB Złota Róża

Mamy Nowo wydany smartfonów dostępnych na gwarancji sprzedaży w najlepszych cenach. Telefony są fabrycznie nowe oryginalnie zamkniętych w pudełku stan idealny !! Telefon z dystrybucji europejskiej...
Coreto Stores
Dystrybutor detaliczny z sektora Telekomunikacja w Douro
Firma zweryfikowana
1 761 zł /jdn
Zadzwoń do firmy
Napisz e-mail

Samsung Galaxy S6 krawędzi + oraz 32/64 / 128GB (fabrycznie odblokowany)

Mamy Nowo wydany smartfonów dostępnych na gwarancji sprzedaży w najlepszych cenach. Telefony są fabrycznie nowe oryginalnie zamkniętych w pudełku stan idealny !! Telefon z dystrybucji europejskiej...
Coreto Stores
Dystrybutor detaliczny z sektora Telekomunikacja w Douro
Firma zweryfikowana
1 257 zł /jdn
Zadzwoń do firmy
Napisz e-mail

Apple iPhone 6 16 / 64GB Brand New

Mamy Nowo wydany smartfonów dostępnych na gwarancji sprzedaży w najlepszych cenach. Telefony są fabrycznie nowe oryginalnie zamkniętych w pudełku stan idealny !! Telefon z dystrybucji europejskiej...
Coreto Stores
Dystrybutor detaliczny z sektora Telekomunikacja w Douro
Firma zweryfikowana
1 215 zł /jdn
Zadzwoń do firmy
Napisz e-mail

Apple iPhone 6 Plus 64 / 128GB po obniżonych cenach

Mamy Nowo wydany smartfonów dostępnych na gwarancji sprzedaży w najlepszych cenach. Telefony są fabrycznie nowe oryginalnie zamkniętych w pudełku stan idealny !! Telefon z dystrybucji europejskiej...
Coreto Stores
Dystrybutor detaliczny z sektora Telekomunikacja w Douro
Firma zweryfikowana
1 299 zł /jdn
Zadzwoń do firmy
Napisz e-mail

Kup Nowy Samsung Galaxy S7 krawędzi 32GB Brand New

Mamy Nowo wydany smartfonów dostępnych na gwarancji sprzedaży w najlepszych cenach. Telefony są fabrycznie nowe oryginalnie zamkniętych w pudełku stan idealny !! Telefon z dystrybucji europejskiej...
Coreto Stores
Dystrybutor detaliczny z sektora Telekomunikacja w Douro
Firma zweryfikowana
1 635 zł /jdn
Zadzwoń do firmy
Napisz e-mail

Fiber Optic Cable SC/APC to SC/APC simplex singlemode 9/125 of 60 m (FL63)

Singlemode fiber optic cable (SM) simplex. It has connector SC/APC at both ends. Cable tested 100% premium and LSZH (Low Smoke Halogen Free). Specifications Singlemode fiber optic cable (SM)...
Cablematic
Dostawca z sektora Komponenty elektroniczne w Barcelona
Firma zweryfikowana
89,35 zł /jdn
Zadzwoń do firmy
Napisz e-mail
Liczba wyników na stronie:   20  |   50  |   100  |
Zamieść Twoje ogłoszenia tutaj Chcesz dowiedzieć się więcej?

Nowinki

Inne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę