Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok

Lakownica elektryczna LC 3 ( )

Ładowacz czołowy LC - 3

Ładowacz czołowy LC - 3

Do uzgodnienia
Ładowacz czołowy LC - 3
Fiber Optic Cable LC to LC duplex singlemode 9/125 3 m (FD63)

Fiber Optic Cable LC to LC duplex singlemode 9/125 3 m (FD63)

41,73 zł /jdn
Duplex Fiber Optic Cable Single-Mode (SM). It has two LC/PC connectors at both ends of the cable. Cable tested 100% premium and LSZH (Low Smoke Halogen Free). Section of the core and cladding 9/125...
Fiber Optic Cable LC to LC duplex multimode 62.5/125 3 m (FI03)

Fiber Optic Cable LC to LC duplex multimode 62.5/125 3 m (FI03)

40,83 zł /jdn
Multi-Mode Duplex (MM) fiber optic cable. It has two LC/PC connectors at both ends. 100% verified, first quality cable and LSZH (Low Smoke Halogen Free). Section of the central core and its...
Koparka long arm Hitachi zx 210 LC-3

Koparka long arm Hitachi zx 210 LC-3

416 500 zł /szt.
Koparka gąsienicowa dalekiego zasięgu Hitachi zx 210 lc, rok prod. 2007, przebieg 3 800 mtg., masa robocza 21 ton, zasięg 15,5 m, głębokość kopania 10 m, łyżka 0,8 cbm, szybkozłącze osprzętu...
OM3 Fiber Optic Cable LC to LC duplex 50/125 Multimode 3m (FY64)

OM3 Fiber Optic Cable LC to LC duplex 50/125 Multimode 3m (FY64)

53,21 zł /jdn
Duplex Fiber Optic Cable Multi-Mode (MM) that meets the standard of ISO-11801 OM3. Cables OM3 multimode fiber using optimized 50/125 microns and allow speeds up to 10 Gigabit Ethernet at a distance...
Fiber optic cable LC/PC to LC/PC singlemode 9/125 duplex 75m (FI92)

Fiber optic cable LC/PC to LC/PC singlemode 9/125 duplex 75m (FI92)

486,89 zł /jdn
Duplex fiber optic cable (DX) single mode (SM). It has two LC/PC connectors at both ends. Cable tested 100% premium and LSZH (Low Smoke Halogen Free). Section of the core and cladding, 9/125...
Fiber optic cable LC/PC to LC/PC multimode duplex 50/125 75m (FI95)

Fiber optic cable LC/PC to LC/PC multimode duplex 50/125 75m (FI95)

569,23 zł /jdn
Duplex fiber optic cable (DX) multimode (MM). It has two LC/PC connectors at both ends. Cable tested 100% premium and LSZH (Low Smoke Halogen Free). Section of the core and cladding, 50/125 microns...
Fiber optic cable LC/PC to LC/PC multimode duplex 50/125 50m (FI94)

Fiber optic cable LC/PC to LC/PC multimode duplex 50/125 50m (FI94)

445,24 zł /jdn
Duplex fiber optic cable (DX) multimode (MM). It has two LC/PC connectors at both ends. Cable tested 100% premium and LSZH (Low Smoke Halogen Free). Section of the core and cladding, 50/125 microns...
Fiber optic cable LC/PC to LC/PC multimode duplex 50/125 100m (FI96)

Fiber optic cable LC/PC to LC/PC multimode duplex 50/125 100m (FI96)

698,93 zł /jdn
Duplex fiber optic cable (DX) multimode (MM). It has two LC/PC connectors at both ends. Cable tested 100% premium and LSZH (Low Smoke Halogen Free). Section of the core and cladding, 50/125 microns...
Fiber Optic Cable LC/PC to SC/APC simplex singlemode 9/125 to 3 m (FL04)

Fiber Optic Cable LC/PC to SC/APC simplex singlemode 9/125 to 3 m (FL04)

21,36 zł /jdn
Simplex Fiber Optic Cable Single-Mode (SM). Has connector LC/PC connector on one end and SC/APC at the other end. Cable verified 100% premium and LSZH (Low Smoke Halogen Free). Section of the core...
Fiber Optic Cable LC/PC to SC/APC duplex singlemode 9/125 to 3 m (FK04)

Fiber Optic Cable LC/PC to SC/APC duplex singlemode 9/125 to 3 m (FK04)

42,07 zł /jdn
Duplex Fiber Optic Cable Single-Mode (SM). Connectors available LC/PC at one end and SC/APC at the other end. Cable verified 100% premium and LSZH (Low Smoke Halogen Free). Section of the core and...
Fiber Optic Cable LC to SC duplex singlemode 9/125 3 m (FD43)

Fiber Optic Cable LC to SC duplex singlemode 9/125 3 m (FD43)

40,01 zł /jdn
Duplex Fiber Optic Cable Single-Mode (SM). It has two LC/PC connectors at one end and two SC/PC connectors at the other end. Cable tested 100% premium and LSZH (Low Smoke Halogen Free). Section of...
Fiber Optic Cable FC to LC duplex multimode 62.5/125 3 m (FJ43)

Fiber Optic Cable FC to LC duplex multimode 62.5/125 3 m (FJ43)

42,03 zł /jdn
Duplex Fiber Optic Cable Multi-Mode (MM). Has two connectors FC/PC on one end and two LC/PC on the other end. Cable tested 100% premium and LSZH (Low Smoke Halogen Free). Section of the core and...
Electric countertop griddle - mod. fry1/lc - smooth chrome plate - power 3 kw -

Electric countertop griddle - mod. fry1/lc - smooth chrome plate - power 3 kw -

286,88 zł /jdn
Allforfood Srl
ELECTRIC COUNTERTOP GRIDDLE, SMOOTH PLATE - For dry or oil-fry - Stainless steel body - Smooth cromed steel griddle - Griddle dimensions cm 32,5x48 - Drip tray - Thermostat 50 300° - Power supply:...
EKG BTL LC 12-KANAŁOWE EKG Z KOLOROWYM EKRANEM DOTYKOWYM 8.4

EKG BTL LC 12-KANAŁOWE EKG Z KOLOROWYM EKRANEM DOTYKOWYM 8.4

16 390 zł /jdn
Producent: BTL Kod produktu: 468 Dwunastokanałowe elektrokardiografy z serii BTL-08 L: LC, LC Plus, LT i LT Plus przeznaczone są przede wszystkim dla oddziałów i klinik kardiologicznych....
Silniki elektryczne 3 kw

Silniki elektryczne 3 kw

240 zł /jdn
Minimalna ilość: 15 jdn
Posiadamy używane silniki elektryczne od 3 do 125 kw, sprawne.
spoiwo cyna lc-60 super oferta Hurtownia Narzędzi Kosiarki Narzędzia Ogrodnicze

spoiwo cyna lc-60 super oferta Hurtownia Narzędzi Kosiarki Narzędzia Ogrodnicze

Do uzgodnienia
Spoliwo lc-60 Spoiwo, cyna lc-60 produkowana jest zgodnie z wymogami normy pn-en 29453, pn-en iso 9453 oraz z wymaganymi zezwoleniami na skup , transport, odzysk i unieszkodliwianie materiałów...
programator master lc

programator master lc

220 zł /jdn
Minimalna ilość: 4 jdn
PROGRAMATOR MASTER LC: Tani programator do wszystkich kart dostępnych na rynku MasterLC Czytnik - MultiProgramator Smartmouse/Phoenix JDM ISO/Ludipipo/ AVR(FUN) Programator ten pozwala zarówno na...
Lakownica elektryczna LC-3
Czas dostawy: 2 dni Produkt niedostępny
Opis produktu

Lakownica elektryczna LC-3

:
Nr. identyfikacyjny produktu: 798163
Lakownica elektryczna w formie „pistoletu” do rozpuszczania laku. Laskę laku umieszczamy w urządzeniu, co umożliwia jego precyzyjne dozowanie. W zestawie stojak z tacką.

Urządzenia, które Państwu proponujemy są nieskomplikowane w obsłudze, a także bezpieczne w użytkowaniu (uniemożliwiają rozlewanie i przegrzanie laku). Idealnie nadają się do trwałego oznakowania / ozdobienia wszelkich dokumentów, pism, umów, dyplomów, kopert. Działają bez płomienia, dzięki czemu nie powstaje uciążliwa i nieestetyczna sadza. Dzięki zastosowaniu naszych lakownic szybko i precyzyjnie umieścimy lak w odpowiednim miejscu na stemplowanym materiale.
Kategoria: Artykuły papiernicze i biurowe > Ujęcia > Inne materiały do archiwizowania
Nie można skontaktować się z tą ofertą produktu

Inne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm