Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok

Lakownica elektryczna LC 3

Lakownica elektryczna LC-1 (pieczęć lakowa)

Elektryczne urządzenie służące do rozpuszczania laku. Urządzenia, które Państwu proponujemy są nieskomplikowane w obsłudze, a także bezpieczne w użytkowaniu (uniemożliwiają rozlewanie i przegrzanie...
Zewnętrzny dostawca
Dystrybutor detaliczny z sektora Artykuły papiernicze i biurowe w pomorskie
Do uzgodnienia
Napisz e-mail

Lakownica elektryczna LC-2 (pieczęć lakowa)

Elektryczne urządzenie do rozpuszczania laku. Stosujemy lak w kulkach lub połamane laski laku, w zestawie tacka. Urządzenia, które Państwu proponujemy są nieskomplikowane w obsłudze, a także...
Zewnętrzny dostawca
Dystrybutor detaliczny z sektora Artykuły papiernicze i biurowe w pomorskie
Do uzgodnienia
Napisz e-mail

Ładowacz czołowy LC - 3

Ładowacz czołowy LC - 3
Zewnętrzny dostawca
Producent z sektora Maszyny i urządzenia w Polska
Do uzgodnienia
Napisz e-mail

Koparka long arm Hitachi zx 210 LC-3

Koparka gąsienicowa dalekiego zasięgu Hitachi zx 210 lc, rok prod. 2007, przebieg 3 800 mtg., masa robocza 21 ton, zasięg 15,5 m, głębokość kopania 10 m, łyżka 0,8 cbm, szybkozłącze osprzętu...
Zewnętrzny dostawca
Dostawca z sektora Maszyny i urządzenia w śląskie
416 500 zł /szt.
Napisz e-mail

Silniki elektryczne 3 kw

Posiadamy używane silniki elektryczne od 3 do 125 kw, sprawne.
Zewnętrzny dostawca
Dostawca z sektora Budownictwo w Polska
240 zł /jdn
Minimalna ilość: 15 jednostek
Napisz e-mail

programator master lc

PROGRAMATOR MASTER LC: Tani programator do wszystkich kart dostępnych na rynku MasterLC Czytnik - MultiProgramator Smartmouse/Phoenix JDM ISO/Ludipipo/ AVR(FUN) Programator ten pozwala zarówno na...
Zewnętrzny dostawca
Dostawca z sektora Informatyka w Polska
220 zł /jdn
Minimalna ilość: 4 jednostek
Napisz e-mail
Z 2. ręki

Skrzynka elektryczna

Skrzynka elektryczna do wytlaczarki 3 fazowa
Zewnętrzny dostawca
Importer z sektora Maszyny i urządzenia w Alicante
Do uzgodnienia
Napisz e-mail

Naleśnikarka elektryczna 3000W

Napięcie:230 V Moc:3 kW Wymiary płyty grzewczej:40 cm średnicy, 3 cm grubości Zakres temperatury:50 ~ 300°C Wymiary (DxSxW)45 x 45 x 23 cm Waga14,40 kg Wymiary wysyłki (DxSxW)55 x 55 x 29 cm Waga...
Zewnętrzny dostawca
Hurtownik z sektora Maszyny i urządzenia w lubuskie
642 zł /szt.
Napisz e-mail

Naleśnikarka elektryczna podwójna 2x 3000W

Napięcie:230 V Moc:2 x 3 kW Wymiary płyty grzewczej:40 cm średnicy, 3 cm grubości Zakres temperatury:50 ~ 300°C Wymiary (DxSxW)85 x 45 x 23 cm Waga25,25 kg Wymiary wysyłki (DxSxW)93 x 58 x 26 cm...
Zewnętrzny dostawca
Hurtownik z sektora Maszyny i urządzenia w lubuskie
1 166 zł /szt.
Napisz e-mail

Prasa półkowa Joos

Ilość tłoków: 4 Średnica tłoków: 85 mm Wymiary półek: 2200 x 1100 mm Prześwit: 320 mm Max nacisk: 3 kg/cm2 Docisk hydrauliczny Półki podgrzewane elektrycznie Zasilanie: 400 v Moc silnika: 2,2 kW...
Zewnętrzny dostawca
Dostawca z sektora Maszyny i urządzenia w małopolskie
15 000 zł /jdn
Napisz e-mail

Fiber Optic Cable LC to LC duplex singlemode 9/125 3 m (FD63)

Duplex Fiber Optic Cable Single-Mode (SM). It has two LC/PC connectors at both ends of the cable. Cable tested 100% premium and LSZH (Low Smoke Halogen Free). Section of the core and cladding 9/125...
Cablematic
Dostawca z sektora Komponenty elektroniczne w Barcelona
Firma zweryfikowana
42,41 zł /jdn
Zadzwoń do firmy
Napisz e-mail

Fiber Optic Cable LC to LC duplex multimode 62.5/125 3 m (FI03)

Duplex Fiber Optic Cable Multi-Mode (MM). It has two LC/PC on both ends. Cable tested 100% premium and LSZH (Low Smoke Halogen Free). Section of the core and cladding of 62.5/125 micron (um). Total...
Cablematic
Dostawca z sektora Komponenty elektroniczne w Barcelona
Firma zweryfikowana
41,50 zł /jdn
Zadzwoń do firmy
Napisz e-mail

rozdzielnia elektryczna

Rozdzielnica stacyjna RTE 1250A Wpolu zasilania rozłšcznik HOLEC1250 Wpolu odpływu miejsce na 6 rozłšczników listwowych wiekości 2 lub 3
Zewnętrzny dostawca
Dostawca z sektora Maszyny i urządzenia w Polska
5 999,99 zł /jdn
Napisz e-mail

Fiber Optic Cable LC/PC to SC/APC simplex singlemode 9/125 to 3 m (FL04)

Simplex Fiber Optic Cable Single-Mode (SM). Has connector LC/PC connector on one end and SC/APC at the other end. Cable verified 100% premium and LSZH (Low Smoke Halogen Free). Section of the core...
Cablematic
Dostawca z sektora Komponenty elektroniczne w Barcelona
Firma zweryfikowana
21,68 zł /jdn
Zadzwoń do firmy
Napisz e-mail

Fiber Optic Cable LC/PC to SC/APC duplex singlemode 9/125 to 3 m (FK04)

Duplex Fiber Optic Cable Single-Mode (SM). Connectors available LC/PC at one end and SC/APC at the other end. Cable verified 100% premium and LSZH (Low Smoke Halogen Free). Section of the core and...
Cablematic
Dostawca z sektora Komponenty elektroniczne w Barcelona
Firma zweryfikowana
42,77 zł /jdn
Zadzwoń do firmy
Napisz e-mail

Fiber Optic Cable LC to SC duplex singlemode 9/125 3 m (FD43)

Duplex Fiber Optic Cable Single-Mode (SM). It has two LC/PC connectors at one end and two SC/PC connectors at the other end. Cable tested 100% premium and LSZH (Low Smoke Halogen Free). Section of...
Cablematic
Dostawca z sektora Komponenty elektroniczne w Barcelona
Firma zweryfikowana
40,68 zł /jdn
Zadzwoń do firmy
Napisz e-mail

Fiber Optic Cable FC to LC duplex multimode 62.5/125 3 m (FJ43)

Duplex Fiber Optic Cable Multi-Mode (MM). Has two connectors FC/PC on one end and two LC/PC on the other end. Cable tested 100% premium and LSZH (Low Smoke Halogen Free). Section of the core and...
Cablematic
Dostawca z sektora Komponenty elektroniczne w Barcelona
Firma zweryfikowana
42,72 zł /jdn
Zadzwoń do firmy
Napisz e-mail

OM3 Fiber Optic Cable LC to LC duplex 50/125 Multimode 3m (FY64)

Duplex Fiber Optic Cable Multi-Mode (MM) that meets the standard of ISO-11801 OM3. Cables OM3 multimode fiber using optimized 50/125 microns and allow speeds up to 10 Gigabit Ethernet at a distance...
Cablematic
Dostawca z sektora Komponenty elektroniczne w Barcelona
Firma zweryfikowana
54,09 zł /jdn
Zadzwoń do firmy
Napisz e-mail

PRZYSTAWKA ELEKTRYCZNA (PRZYŚCIENNA I WYSPOWA)

Przykład wyposażenia: 2 x 220V / 50Hz 3 x 220V / 50Hz 4 x 220V / 50Hz 2 x 2 x 220V / 50Hz 2 x 3 x 220V / 50Hz 2 x 4 x 220V / 50Hz UWAGA: Istnieje możliwość zainstalowania wyłącznika...
Zewnętrzny dostawca
Producent z sektora Medycyna i zdrowie w wielkopolskie
Do uzgodnienia
Napisz e-mail

Bieznia elektryczna składana 84686

Bieznia elektryczna składana 84686 * Szybkie i proste składanie, * Pomiar pulsu przez dłonie * Niebieski czytelny i duży wyświetlacz LCD pokazujący wszystkie funkcje * Regulacja kąta nachylenia...
Zewnętrzny dostawca
Hurtownik z sektora Sport i rozrywka w Polska
1 905 zł /jdn
Napisz e-mail
Zamieść Twoje ogłoszenia tutaj Chcesz dowiedzieć się więcej?
Lakownica elektryczna LC-3
Czas dostawy: 2 dni Produkt niedostępny
Opis produktu

Lakownica elektryczna LC-3

:
Nr. identyfikacyjny produktu: 798163
Lakownica elektryczna w formie „pistoletu” do rozpuszczania laku. Laskę laku umieszczamy w urządzeniu, co umożliwia jego precyzyjne dozowanie. W zestawie stojak z tacką.

Urządzenia, które Państwu proponujemy są nieskomplikowane w obsłudze, a także bezpieczne w użytkowaniu (uniemożliwiają rozlewanie i przegrzanie laku). Idealnie nadają się do trwałego oznakowania / ozdobienia wszelkich dokumentów, pism, umów, dyplomów, kopert. Działają bez płomienia, dzięki czemu nie powstaje uciążliwa i nieestetyczna sadza. Dzięki zastosowaniu naszych lakownic szybko i precyzyjnie umieścimy lak w odpowiednim miejscu na stemplowanym materiale.
(Zobacz więcej) Kategoria: Artykuły papiernicze i biurowe > Ujęcia > Inne materiały do archiwizowania
Nie można skontaktować się z tą ofertą produktu

Nowinki

Inne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm