Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok

Lakownica elektryczna LC 3 ( )

Ładowacz czołowy LC - 3

Ładowacz czołowy LC - 3

Do uzgodnienia
Ładowacz czołowy LC - 3
Koparka long arm Hitachi zx 210 LC-3

Koparka long arm Hitachi zx 210 LC-3

416 500 zł /szt.
Koparka gąsienicowa dalekiego zasięgu Hitachi zx 210 lc, rok prod. 2007, przebieg 3 800 mtg., masa robocza 21 ton, zasięg 15,5 m, głębokość kopania 10 m, łyżka 0,8 cbm, szybkozłącze osprzętu...
Frytownica elektryczna 3 Kw

Frytownica elektryczna 3 Kw

4 958,62 zł /jdn
Moc całkowita: 3 KWWymiary zewnętrzne: 265+100 mmPojemność oleju: 8 ltWymiary koszyka: 210•255•110 mm • Wykończenie zewnątrz ze stali nierdzewnej 18/8 • wyciągana patelnia • Wyciągane elementy...
Skrzynka elektryczna

Skrzynka elektryczna

Do uzgodnienia
Z 2. ręki
Skrzynka elektryczna do wytlaczarki 3 fazowa
Naleśnikarka elektryczna 3000W

Naleśnikarka elektryczna 3000W

642 zł /szt.
Napięcie:230 V Moc:3 kW Wymiary płyty grzewczej:40 cm średnicy, 3 cm grubości Zakres temperatury:50 ~ 300°C Wymiary (DxSxW)45 x 45 x 23 cm Waga14,40 kg Wymiary wysyłki (DxSxW)55 x 55 x 29 cm Waga...
Naleśnikarka elektryczna podwójna 2x 3000W

Naleśnikarka elektryczna podwójna 2x 3000W

1 166 zł /szt.
Napięcie:230 V Moc:2 x 3 kW Wymiary płyty grzewczej:40 cm średnicy, 3 cm grubości Zakres temperatury:50 ~ 300°C Wymiary (DxSxW)85 x 45 x 23 cm Waga25,25 kg Wymiary wysyłki (DxSxW)93 x 58 x 26 cm...
Elektryczna Trójkątna Szczotka 360 Sweep

Elektryczna Trójkątna Szczotka 360 Sweep

60,55 zł /jdn
BigBuy
Elektryczna trójkątna szczotka 360 Sweep to sposób na szybkie, dokładne i przyjemne sprzątanie! Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii obrotowe szczotki są bezlitosne dla brudu. Elektryczna...
Elektryczny Stymulator Mięśni Abdo enrg wing

Elektryczny Stymulator Mięśni Abdo enrg wing

46,24 zł /jdn
BigBuy
Lubisz wzmacniać Twoją muskulaturę, nie męcząc się przy tym? Z pomocą elektrycznego stymulatora mięśni Abdo ENRG WING będziesz mógł pokazać się z perfekcyjnymi i budzącymi zazdrość bicepsami,...
Prasa półkowa Joos

Prasa półkowa Joos

15 000 zł /jdn
Ilość tłoków: 4 Średnica tłoków: 85 mm Wymiary półek: 2200 x 1100 mm Prześwit: 320 mm Max nacisk: 3 kg/cm2 Docisk hydrauliczny Półki podgrzewane elektrycznie Zasilanie: 400 v Moc silnika: 2,2 kW...
programator master lc

programator master lc

220 zł /jdn
Minimalna ilość: 4 jdn
PROGRAMATOR MASTER LC: Tani programator do wszystkich kart dostępnych na rynku MasterLC Czytnik - MultiProgramator Smartmouse/Phoenix JDM ISO/Ludipipo/ AVR(FUN) Programator ten pozwala zarówno na...
Silniki elektryczne 3 kw

Silniki elektryczne 3 kw

240 zł /jdn
Minimalna ilość: 15 jdn
Posiadamy używane silniki elektryczne od 3 do 125 kw, sprawne.
Bemar Elektryczny 3 Kw

Bemar Elektryczny 3 Kw

22 247,08 zł /jdn
Pojemność zbiornika: 1 bowl 1x 2/1 gn gn not includedWersja: BemarMoc elektryczna: 3 kW góra, miska oraz fałszywe dno są wykonane ze stali nierdzewnej 18/10. Miska gn 1/1 w 40cm modelach Miska gn...
Płyta elektryczna, podczerwień 3 kW

Płyta elektryczna, podczerwień 3 kW

4 633,75 zł /jdn
* 2 strefy grzejące o mocy 1,2 kW szklano-ceramiczna * Obudowa ze stali nierdzewnej * Model stołowy * Manualna regulacja mocy * Ekstremalnie szybkie nagrzewanie * Wymiary w mm: 305 x 585 x 90 *...
Fiber Optic Cable LC to LC duplex singlemode 9/125 3 m (FD63)

Fiber Optic Cable LC to LC duplex singlemode 9/125 3 m (FD63)

40,68 zł /jdn
Duplex Fiber Optic Cable Single-Mode (SM). It has two LC/PC connectors at both ends of the cable. Cable tested 100% premium and LSZH (Low Smoke Halogen Free). Section of the core and cladding 9/125...
Fiber Optic Cable LC to LC duplex multimode 62.5/125 3 m (FI03)

Fiber Optic Cable LC to LC duplex multimode 62.5/125 3 m (FI03)

39,78 zł /jdn
Multi-Mode Duplex (MM) fiber optic cable. It has two LC/PC connectors at both ends. 100% verified, first quality cable and LSZH (Low Smoke Halogen Free). Section of the central core and its...
Rożno elektryczne, 3 widelce rotacyjne

Rożno elektryczne, 3 widelce rotacyjne

41 733,20 zł /jdn
* Model na stół * dla 15-18 kurczków * 3 widelce/rożna z hakami ze stali nierdzewnej * Wymiary w mm:1098 x 480 x 820 * Napięcie: 400 v * Moc: 9,9 kW-50Hz * Ilośc faz: 3 * Waga: 80 kg
Patelnia Elektryczna

Patelnia Elektryczna

10 903,32 zł /jdn
Zasilanie: 3 kW,3NPowierzchnia Smażenia: Gładka.
Patelnia Elektryczna

Patelnia Elektryczna

8 394,18 zł /jdn
Moc: 3,0 + 1,5 kW, 230 v2/3 gładka, 1/3 raflowana ok 150 burgerów/godz
Lakownica elektryczna LC-3
Czas dostawy: 2 dni Produkt niedostępny
Opis produktu

Lakownica elektryczna LC-3

:
Nr. identyfikacyjny produktu: 798163
Lakownica elektryczna w formie „pistoletu” do rozpuszczania laku. Laskę laku umieszczamy w urządzeniu, co umożliwia jego precyzyjne dozowanie. W zestawie stojak z tacką.

Urządzenia, które Państwu proponujemy są nieskomplikowane w obsłudze, a także bezpieczne w użytkowaniu (uniemożliwiają rozlewanie i przegrzanie laku). Idealnie nadają się do trwałego oznakowania / ozdobienia wszelkich dokumentów, pism, umów, dyplomów, kopert. Działają bez płomienia, dzięki czemu nie powstaje uciążliwa i nieestetyczna sadza. Dzięki zastosowaniu naszych lakownic szybko i precyzyjnie umieścimy lak w odpowiednim miejscu na stemplowanym materiale.
Kategoria: Artykuły papiernicze i biurowe > Ujęcia > Inne materiały do archiwizowania
Nie można skontaktować się z tą ofertą produktu

Inne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę