Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok

O nas

SoloStocks to przeznaczony dla wiodących firm i specjalistów w Hiszpanii portal sprzedaży online, o silnej obecności międzynarodowej, szczególnie w Europie i Ameryce Łacińskiej.

Przedstawiciele firm i przedsiębiorcy znajdą na portalu szeroką gamę produktów w najlepszej cenie. Dzięki naszemu zespołowi możesz skorzystać z usługi doradztwa, aby kupować i sprzedawać za pośrednictwem niezawodnego i bezpiecznego kanału internetowego.

Na portalu SoloStocks uwzględniamy wszystkie potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw oraz freelancerów i pomagamy w wyborze i zakupie produktów.

Założony w roku 2000 SoloStocks.com jest jedynym hiszpańskim portalem kupna i sprzedaży przeznaczonym dla firm i przedsiębiorców, który oferuje usługi w 12 krajach. Są to: Hiszpania, Brazylia, Meksyk, Argentyna, Kolumbia, Chile, Francja, Niemcy, Portugalia, Włochy, Polska i Maroko.

Nasza misja

1

Połączenie interesów potencjalnych klientów i dostawców na funkcjonalnej, szybkiej, skutecznej i bezpiecznej platformie kupna i sprzedaży.

2

Stworzenie dostawcom kanału online umożliwiającego kontakt z klientami krajowymi i zagranicznymi oraz sprzedaż eksportową.

3

Zaoferowanie spersonalizowanej obsługi klienta i doradztwo w zakresie strategii online dla każdej firmy.

Nasza propozycja

Dla kupującego

  1. Oferujemy miliony produktów sprzedawanych przez sprawdzonych i zaufanych dostawców
  2. Pomagamy wybrać najlepszą opcję zakupu, porównując towary i ceny. Ponadto, możesz sprawdzić na SoloStocks informacje o dostawcach, producentach i dystrybutorach.
  3. Nawiązanie kontaktu ze sprzedawcą i odnalezienie danego towaru również jest łatwe, a wiele produktów można nabyć bezpiecznie bezpośrednio poprzez SoloStocks.

Dla sprzedającego

  1. SoloStocks stanowi świetne źródło kontaktów handlowych między firmami i przedsiębiorcami, którzy chcą sprzedawać swoje produkty za pośrednictwem Internetu.
  2. Obecność na portalu jest doskonałym rozwiązaniem, aby zwiększyć sprzedaż online i obroty w małych przedsiębiorstwach. Ponadto, jesteśmy skutecznym kanałem marketingowym, dzięki któremu zwiększa się widoczność firm i produktów w Internecie.
  3. Obecnie portal SoloStocks oferuje usługi zamieszczania i zwiększania widoczności produktów dostosowane do potrzeb i budżetu każdej firmy.

Historia SoloStocks

SoloStocks rozpoczyna działalność w Hiszpanii

Założona w 2000 roku platforma SoloStocks jest wspierana przez Grupę Intercom, jeden z przodujących w Hiszpanii tzw. inkubatorów biznesu. Zaczynaliśmy jako platforma dla firm i przedsiębiorców chcących pozbyć się zapasów z magazynu, końcówek serii lub nadwyżek towarowych.

2000

Portal staje się miejscem dla nowych produktów

Z portalu przeznaczonego do pozbywania się nadwyżek magazynowych czy też wyprzedaży SoloStocks przekształcił się w kanał online dla obszernych katalogów, prezentując nowe produkty ze wszystkich sektorów.

2005

Ekspansja międzynarodowa: SoloStocks wkracza na nowe rynki

Po sukcesie w Hiszpanii i zgodnie z naszą wizją projekcji międzynarodowej staramy się rozszerzyć zasięg platformy na kraje, w których istnieją zbieżności z rynkiem hiszpańskim, ze względu na bliskość geograficzną, językową, wspólne kanały eksportowe lub możliwości sprzedaży.

W 2008 portal internetowy rozpoczął sprzedaż w Brazylii, Meksyku, Argentynie, Włoszech, Francji i w Polsce. Rok później, w 2009 roku, dotarliśmy na rynki w Niemczech, Kolumbii, Maroku, Chile i Portugalii.

2008

SoloStocks wprowadza możliwość sprzedaży online bezpośrednio z portalu

W 2012 zaczęliśmy oferować w hiszpańskim portalu usługi sprzedaży online. Dzięki temu firmy, oprócz nawiązywania bezpośrednich kontaktów handlowych, mogą kupować produkty bezpośrednio poprzez SoloStocks.com, korzystając z bezpiecznej platformy płatniczej.

2012

SoloStocks otrzymuje nagrodę dla Najlepszego e-commerce B2B w Hiszpanii

W 2014 roku otrzymaliśmy nagrodę Ecommerce Awards dla najlepszego biznesu elektronicznego B2B w Hiszpanii. Jest to wyróżnienie przyznawane firmom prowadzącym sprzedaż online i wyróżniającym się w swoim obszarze działania.

2014

Firma wprowadza na rynek nową aplikację mobilną: SoloStocks zakupy

W 2016 przedstawiliśmy naszą nową aplikację mobilną: SoloStocks zakupy. Aplikacja umożliwia przedsiębiorcom i firmom dostęp do obszernego katalogu dostawców z Hiszpanii, a dzięki zastosowaniu geolokalizacji pozwala znaleźć dostawców w okolicy.

2016

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm