Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Buderus Logamax U052 t kocioł gazowy 24 kW
Buderus Logamax U052 t kocioł gazowy 24 kW
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Buderus Logamax U052 t kocioł gazowy 24 kW

Buderus Logamax U052 t kocioł gazowy 24 kW
  • Czas dostawy:1 tydzień
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Buderus Logamax U052 t kocioł gazowy 24 kW

:
Szukasz kotła grzewczego, który jest solidnie zbudowany i cichy, a mimo to wydajnie pracuje?. Który zapewnia komfort nie tylko dzięki użyciu ciepłej wody użytkowej, pojemnościowemu podgrzewaczowi c.w.u.? a także, taki który jest przede wszystkim łatwy w obsłudze? w takim razie przedstawiamy: naścienny kocioł grzewczy Logamax U052 t firmy Buderus.
Gazowy kocioł grzewczy ze zintegrowanym podgrzewaczem c.w.u.
Gdy mamy mało miejsca, zawsze jesteśmy wdzięczni za pomysły, oszczędzające powierzchnię, dlatego Buderus oferuje naścienne kotły grzewcze Logamax U052 t z wbudowanym podgrzewaczem c.w.u. Zbiornik mieści 48 litrów wody i dlatego poradzi sobie z większą ilością punktów czerpalnych c.w.u. Preferowana temperatura ogrzewania i ciepłej wody ustawiana jest bardzo prosto, przy pomocy dwóch regulatorów. Aktualną temperaturę pokazuje czytelny wyświetlacz.
Perfekcyjnie przemyślany, od początku do końca
Kotły grzewcze Logamax U052 t są wyjątkowo wydajne: przy wzroście temperatury o 30 ˚C (od 10 ˚C do 40 ˚C) dostarczają 18,5 l na minutę (28 kW) utrzymując stałą temperaturę ciepłej wody. Dobrym pomysłem są także urządzenia do montażu i konserwacji, każdy hydraulik potrafi je zamontować oszczędzając czas i pieniądze, także bez specjalistycznego wyposażenia do podłączenia.
Ufasz innym? – Buderus jest lepszy
Jako jedna z największych fi rm zajmujących się techniką grzewczą w Europie, Buderus przywiązuje ogromną wagę do jakości. Dzięki sprawdzonej i perfekcyjnej technologii, naścienne, gazowe kotły grzewcze Logamax U052 t gwarantują funkcjonalność i długowieczność. Kotły Logamax U052 t są dostępne w wariancie niezależnym od powietrza w pomieszczeniu.
Wszystko pod ręką dzięki "wciskaj i kręć"
Na firmie Buderus można po prostu polegać. Nie tylko na pojedynczych produktach, także na tym, że wszystko do siebie pasuje – tu zauważa się szybko rozwiązania systemowe. Dobrym przykładem jest system regulacji Logamatic EMS. Steruje on całym systemem grzewczym i troszczy się o ekonomiczną i wydajną współpracę wszystkich komponentów z kotłem Logamax U052 T. Jednostka sterująca Logamatic rc 35 zapewnia szczególnie łatwą obsługę dzięki podświetlanemu wyświetlaczowi tekstowemu. Przy tym samemu można wybrać, gdzie zostanie umieszczona jednostka sterująca: bezpośrednio w pobliżu kotła grzewczego, a może w salonie? Wybór należy do Ciebie! Buderus daje Ci duże możliwości!
Nr. identyfikacyjny produktu: 291905 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 16/09/2009
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 21/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Buderus Logamax U052 t kocioł gazowy 24 kW

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę