Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Buderus Logatherm wpl pompa ciepła powietrze/woda
Buderus Logatherm wpl pompa ciepła powietrze/woda
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Buderus Logatherm wpl pompa ciepła powietrze/woda

Buderus Logatherm wpl pompa ciepła powietrze/woda
  • Czas dostawy:1 tydzień
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Buderus Logatherm wpl pompa ciepła powietrze/woda

:
Wyobraź sobie, że istnieje urządzenie, które pobiera energię cieplną z powietrza zewnętrznego i ogrzewa Twój dom, bez względu na to czy na zewnątrz jest ciepło czy zimno. Brzmi interesująco? w takim razie pragniemy zaprezentować dokładniej pompę ciepła typu powietrze/woda Logatherm wpl marki Buderus. Łatwą i szybką w instalacji, o wydajności od 5,6 do 10,1 kW z wyjątkowo wydajnym podgrzewaczem c.w.u. instalowanym wewnątrz budynku.
Indywidualna, szybka — po prostu wydajna

Ze sprawnością (COP) równą 4, pompa ciepła typu powietrze/woda Logatherm wpl marki Buderus pozwala na uzyskanie aż 75% energii cieplnej przez cały rok, ponieważ sprężarka pracuje wydajnie nawet przy temperaturach poniżej -20˚C na zewnątrz. a nawet gdyby miało być zimniej, to pompa korzysta wtedy ze wspomagania wbudowanego w zbiornik o wydajności 13,5 kW. Również tutaj zapewniona jest temperatura przepływowa wody sięgająca 65˚C. Prosta obsługa, czytelny wyświetlacz i optymalna możliwość przeglądów technicznych − to elementy wpływające na komfort użytkowania. Zalety pomp ciepła typu powietrze/woda Logatherm WPL:

wydajna i oszczędna, ogrzewa dom nawet przy -20˚C na zewnątrz, wysoka temperatura c.w.u., sprawność (COP) równa 4 (400%), bardzo wydajny wymiennik ciepła, elektroniczny bezpiecznik uniemożliwiający zwarcie przy uruchamianiu urządzenia, energooszczędny i precyzyjnie sterowany system odmrażania parownika. Podgrzewacz c.w.u. Logatherm aw c – dodatkowy komfort użytkowania

Zasobnik Logatherm aw c zawiera wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego wykorzystania swojej pompy ciepła typu powietrze/woda: zamontowany zbiornik, regulację, dodatkowe elektryczne ogrzewanie, pojemnik rozprężający i pompę grzewczą. Nie tylko możesz polegać na wszystkich tych komponentach, potrzebujesz również niewielkiej powierzchni do postawienia i montażu całości: wystarczy bowiem mniej niż 0,5m2.
Nr. identyfikacyjny produktu: 291907 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 16/09/2009
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 14/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Buderus Logatherm wpl pompa ciepła powietrze/woda

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm