Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Narożna tablica interaktywna t-Board
Narożna tablica interaktywna t-Board
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Narożna tablica interaktywna t-Board

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Narożna tablica interaktywna t-Board

:
Narożna tablica interaktywna T-Board opiera się na pozycjonowaniu w podczerwieni.

Propozycja dla wszystkich, których zainteresowały możliwości tablic interaktywnych, ale poszukują urządzenia bardziej kompaktowego i łatwego w transporcie. Przenośne tablice interaktywne T-Board łączą w sobie zalety swojego większego odpowiednika, przy znacznie mniejszych rozmiarach.

Tablica narożna T-Board jest przenośnym urządzeniem, które zamienia płaską powierzchnię tablicy, ściany, itp. w tablicę interaktywną. Urządzenie mocuje się np. do zwykłej tablicy, podłącza do komputera, skierowuje się obraz projektora na tablicę, w wyniku czego otrzymuje się platformę interaktywnej komunikacji. Pióro sygnałowe zachowuje się jak myszka, dzięki której można pisać na wyświetlanym obrazie i obsługiwać aplikacje.

Podczas pisania piórem sygnałowym lub podczas operowania elektronicznym wskaźnikiem po ekranie - za który może służyć ekran, tablica suchościeralna, telewizor do projekcji tylnej, a nawet ściana - odbiornik podczerwieni określa i zachowuje informacje o ruchu wysyłane przez pióro lub pilota. Informacje te są następnie przesyłane za pomocą kabla USB do komputera PC - w ten sposób tworzona jest interaktywność systemu. Mobilna tablica udostępnia wiele funkcji przydatnych podczas demonstracji i nauczania, takich jak pisanie, wymazywanie, wklejanie, przeciąganie, przybliżanie i podświetlanie tekstu oraz na wykonywanie zrzutów ekranu, zablokowanie go, zapisywanie grafik, nagrywanie i odtwarzanie ekranu, rozpoznawanie teksu ręcznego, obsługę klawiatury ekranowej, wprowadzanie tekstu, obsługę odnośników do multimediów i stron internetowych.

Standardowe wyposażenie: 1 odbiornik, 1 nadajnik, 1 pióro sygnałowe, 2m kabel USB, 1 kabel do odbiornika, 1 instalacyjna płyta CD, 1 instrukcja obsługi oraz 1 torba podróżna.

Główne funkcje zestawu:

* Pióro sygnałowe bądź elektroniczny wskaźnik kontrolują system zamiast myszy.
* Udostępnia wiele funkcji przydatnych podczas demonstracji i nauczania, takich jak pisanie, wymazywanie, wklejanie, przeciąganie, przybliżanie i podświetlanie tekstu oraz na wykonywanie zrzutów ekranu, zablokowanie go, zapisywanie grafik, nagrywanie i odtwarzanie ekranu, rozpoznawanie teksu ręcznego, obsługę klawiatury ekranowej, wprowadzanie tekstu, obsługę odnośników do multimediów i stron internetowych.
* Możliwość zapisu treści dokumentów w wielu różnych formatach grafiki i tekstu, pozwala także na zapisywanie procesu demonstracji i nauczania w wielu formatach multimedialnych.
* Posiada zasobną bibliotekę źródłową i wiele przydatnych funkcji reedycji tekstu - dzięki temu przygotujesz swoją własną prezentację!
* Idealny do zastosowań edukacji bezprzewodowej i Netmeeting'u.

Zalety zestawu:

* Mobilność.
* Łatwość i pewność w użytkowaniu.
* Komfortowa obsługa, szybkość reakcji, wysoka czułość.
* Wysoka rozdzielczość oraz precyzja kalibracji systemu.
* Niski koszt, cena jest nawet połową tego, ile należy wydać na standardową tablicę interaktywną.
* Produkt jest przyjazny środowisku, zapewnia wykładowcy i słuchaczom powietrze wolne od pyłu, a także całkowicie zastępuje tablicę szkolną.
* Szeroka funkcjonalność, doskonała interaktywność!
* Bezprzewodowa operatywność poprzez użytkowanie elektronicznego wskaźnika.
* Zachowuje zwyczaje użytkowania standardowego pisaka i wskaźnika oraz efektywnie jednoczy proces mowy z prezentacją.
* Może współgrać z dowolną powierzchnią projekcyjną taką jak ekran oraz wyświetlać na dowolnym materiale; dostosowany specjalnie do ekranów, standardowych tablic suchościeralnych, telewizorów projekcji tylnej.
Nr. identyfikacyjny produktu: 835919 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 10/03/2011
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 16/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Narożna tablica interaktywna t-Board

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm