Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Projektor Hitachi ed-a101 (z ultrakrótką ogniskową)
Projektor Hitachi ed-a101 (z ultrakrótką ogniskową)
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Projektor Hitachi ed-a101 (z ultrakrótką ogniskową)

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Projektor Hitachi ed-a101 (z ultrakrótką ogniskową)

:
Funkcja ultra-krótkiej projekcji ED-A101 umożliwia uzyskanie obrazu na ekranie 60-calowym z odległości zaledwie 42 cm. Ta wyjątkowa wydajność jest możliwa jedynie dzięki unikalnej technologii optycznej Hitachi, która obejmuje soczewki, hybrydy i lustra, które eliminują potrzebę stosowania droższej i gorszej filozofii tradycyjnej. Dzięki temu, że projektor ustawiony jest tak blisko ekranu, obrazy są wolne od efektów cienia, które mogą zakłócać oglądanie oraz pracę interaktywnych białych tablic, które stały się dość popularne w tym środowisku pracy.

Oferując tak unikalne charakterystyki wydajnościowe, ED-A101 jednocześnie posiada wszystkie popularne funkcje zabezpieczeń, ergonomii, kosztów eksploatacji i ułatwień konserwacyjnych, których użytkownicy oczekują od projektorów Hitachi. Wysokiej jakości panel 3LCD w ED-A101 pozwala na uzyskanie soczystego obrazu bez migotania przy rozdzielczości XGA. Ten pierwszy z serii produktów oferuje 1500 lm przy normalnym poziomie jasności i 2000 lm w trybie jasnym. Szeroki wybór opcji audio, wizualnych, połączeń z komputerem i siecią zapewnia dużą wszechstronność i łatwość obsługi. Blokada z kodem PIN i blokada MyScreen z kodem PIN, zamocowanie zamka Kensington, zabezpieczająca belka ze stali nierdzewnej i odporne na modyfikacje etykiety zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. Alarmy e-mail oferują dodatkowe zabezpieczenie w przypadku odłączenia projektora od sieci.
Nr. identyfikacyjny produktu: 835911 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 13/03/2011
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 23/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Projektor Hitachi ed-a101 (z ultrakrótką ogniskową)

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm