Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Wózki do prowadnic
Wózki do prowadnic
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Wózki do prowadnic

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Wózki do prowadnic

:
Wózki do prowadnic HEPCO

Standardowe wózki Hepco są tak zaprojektowane, by pasować do wszystkich rozmiarów i typów prowadnic dwukrawędziowych we wszystkich klasach wykończenia. Każdy wózek jest dostarczany wraz z 4 standardowymi rolkami i jest dostępny w trzech różnych długościach w zależności od rozmiaru komponentów systemu Klienta i wymogów dotyczących nośności.

Płytka wózka jest wykonana ze stopu aluminium, z jednego elementu i jest pokryta powłoką ochronną. Otwory gwintowane są umieszczone w miejscach zapewniających łatwy montaż.

Wózki mogą być dostarczane jako wózki gotowe (typ AU), tzn. fabrycznie zmontowane i zamontowane na prowadnicy oraz - w przypadku, gdy Klient chce sam dokonać montażu jako zestawy komponentów (typ K).

Wózki wyposażone są w rolki podwójne lub dwurzędowe.

Dostępne są w następujących wariantach:

# Wariant z uszczelkami nitrylowymi (NS)
Zapewnia stopień zabezpieczenia przed dostawaniem się do Środka wody i zanieczyszczeń wyższy, niż standardowy typ uszczelkami metalowymi. Wynikiem tego może być nieznaczne zwiększenie tarcia.

# Wariant o kontrolowanej wysokości (CH)
Minimalizuje rozbieżność wymiaru rolki w stosunku do ważnego rozmiaru "Q". Może to być przydatne w systemach wymagających dużej dokładności.

# Wariant z zabezpieczeniem przed rozregulowaniem (T)
Uniemożliwia rozregulowanie lub zdjęcie zespołu rolki i może być przydatny w przypadku obsługi przez niekwalifikowanych pracowników.

# Wariant z nakładką uszczelniającą (CS)
Zapewnia najlepsze smarowanie powierzchni roboczych V i chroni przed dostawaniem się zanieczyszczeń. Polepsza także bezpieczeństwo operacyjne i estetyk systemu. Smarowanie znacznie zwiększa nośność i żywotność. W zależności od czynników związanych z suwem elementu, jego obciążeniem i środowiskiem pracy, żadne inne smarowanie może nie być wymagane. W celu ułatwienia korekty położenia nakładki uszczelniającej śruby mocujące są po górnej stronie wózka.

# Wariant ze smarownicą (LB)
Olej jest nakładany na powierzchnie robocze V przez samodociskowe okładziny filcowe, które są nasączone olejem i których okres pomiędzy ponownym nasączaniem jest długi. Wariant ze smarownicą jest przydatny w przypadkach, gdy wymagana jest większa nośność i duża żywotność systemu, jednak tarcie powinno być mniejsze, niż w przypadku nakładki uszczelniającej.
Nr. identyfikacyjny produktu: 553123 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 02/05/2010
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 21/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Wózki do prowadnic

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę