Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Europa Reference 8 se Shelf 135mm - półka do systemu 8 se
Europa Reference 8 se Shelf 135mm - półka do systemu 8 se
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Europa Reference 8 se Shelf 135mm - półka do systemu 8 se

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Europa Reference 8 se Shelf 135mm - półka do systemu 8 se

:
Jednopółkowy moduł pod sprzęt Hi-Fi z możliwością modułowego budowania szafki do 5 poziomów, dostępne wysokości: 235, 185, 135 mm.

Półka o wysokości 13,5 cm pod sprzęt AV z serii Europa Reference SE. Daje możliwość rozbudowania podstawowego modułu bazowego Europa Reference 8 SE Base o kolejny poziom. Zbudowany stolik może stanowić doskonały regał pod płaskie ekrany do 37".

Europa Reference 8 SE jest rozszerzoną wersją standardowego modelu Europa Reference. Znacząco udoskonalona w roku 2009 wersja SE, lepiej izoluje od drgań każdą z półek dzięki zastosowaniu stożków wraz z nakładkami na każdej z nóg, zmniejszając tym samym obszar kontaktowy pomiędzy każdym modułem o ponad 85%. Do każdej z nóg dodano także dwie uszczelki technologii A.S.I.S.T. (Atacama Sonic Isolation System Technology), aby izolować i tłumić wszelkie rezonanse odbierane przez stelaż i szklane półki. Wypukłe podkładki pod stożki zostały wykonane ze stali nierdzewnej i przytwierdzone do szklanej półki przy użyciu zaawansowanej technologii wiązania promieniami UV. Stal nierdzewna, w przeciwieństwie do aluminium, jest materiałem bardziej zwartym i wysoce rozciągliwym, co znacząco przyczynia się do poprawy charakterystyk akustycznych oraz obojętność szafki na drgania. Ponadto, maksymalne obciążenie każdego modułu zostało zwiększone do 25 kg.

Europa Reference SE to połączenie wysokiej jakości wykonania z praktycznością i eleganckim, solidnym wyglądem. Stworzona, aby ulepszyć Twoje doznania wizualne oraz słuchowe. W momencie rozszerzania systemu audio o kolejne komponenty, unikalna konstrukcja modułowa szafki daje możliwość rozbudowania jej do maksymalnie 5 poziomów. Wszystkie modele posiadają szklane półki z hartowanego szkła o grubości 10 mm.

Seria Europa Reference 8 SE występuje w jednej wersji kolorystycznej: czarne anodyzowane nogi stolika oraz fortepianowo czarne szklane półki.
Nr. identyfikacyjny produktu: 787352 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 17/01/2011
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 15/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia hurtownią
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Europa Reference 8 se Shelf 135mm - półka do systemu 8 se

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę