Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Kamera termowizyjna FLIR b50
Kamera termowizyjna FLIR b50
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Kamera termowizyjna FLIR b50

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Kamera termowizyjna FLIR b50

:
FLIR b50 - nowość w termowizyjnej flocie FLIRa

Promocyjny zestaw termowizyjnyNajnowsze kamery termowizyjne FLIR przetwarzają niewidzialną podczerwień lub promieniowanie cieplne na gotowe do analizy termogramy poprzez bezkontaktowy pomiar temperatury w połączeniu z możliwościami fotografii cyfrowej. Praktycznie każdy element mechaniczny czy elektryczny, zanim ulegnie kompletnemu uszkodzeniu wytwarza ciepło, dzięki czemu zakup kamery termowizyjnej staje się bardzo opłacalny. Jest to bardzo cenne narzędzie diagnostyczne dla wielu różnych zastosowań, takich jak znalezienie potencjalnego uszkodzenia elektrycznego lub przegrzanych części maszyn i sprawdzenia ich przed i po naprawie.
FLIR b50 to lekkie i proste w obsłudze urządzenie łączące dwie kamery: termowizyjną i pasma dziennego. Kamera termowizyjna FLIR b50 oferuje skalowalną w 3 krokach funkcję Obraz w Obrazie (PiP) łączącą obraz widzialny z termowizyjnym dla profesjonalnych analiz. Unikalne reflektory (diody LED) oświetlające badany obiekt umożliwiają skuteczną pracę nawet w ciemnym otoczeniu. Baterie litowo-jonowe pozwalają na 5 godzinną nieprzerwaną pracę. Wyświetlacz LCD 3,5’’, wskaźnik laserowy i gniazdo na karty microSD o dużej pojemności zwiększają uniwersalnoś urządzenia. Niezwykle łatwy i przejrzysty system menu pomaga tworzyć i zapisywać radiometryczne obrazy JPEG o rozdzielczości 140 x 140 pikseli i wizualne obrazy cyfrowe. Oprogramowanie FLIR QuickReport dołączone do kamery umożliwia analizę, zarówno wizualną jak i termowizyjną badanych obiektów.
Nr. identyfikacyjny produktu: 268964 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 30/07/2009
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 16/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Kamera termowizyjna FLIR b50

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę