Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Kamera termowizyjna FLIR i60
Kamera termowizyjna FLIR i60
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Kamera termowizyjna FLIR i60

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Kamera termowizyjna FLIR i60

:
FLIR i60 - nowość

Najnowsze kamery termowizyjne FLIR przetwarzają niewidzialną podczerwień lub promieniowanie cieplne na gotowe do analizy termogramy poprzez bezkontaktowy pomiar temperatury w połączeniu z możliwościami fotografii cyfrowej. Praktycznie każdy element mechaniczny czy elektryczny, zanim ulegnie kompletnemu uszkodzeniu wytwarza ciepło, dzięki czemu zakup kamery termowizyjnej staje się bardzo opłacalny. Jest to bardzo cenne narzędzie diagnostyczne dla wielu różnych zastosowań, takich jak znalezienie potencjalnego uszkodzenia elektrycznego lub przegrzanych części maszyn i sprawdzenia ich przed i po naprawie.

FLIR i60 to lekka, kompaktowa kamera termowizyjna (rozdzielczość 180 x180 pikseli) z wbudowanym wysokiej jakości aparatem cyfrowym (2,3 Mpiksela). FLIR i60 oferuje w pełni skalowalną funkcję Obraz w Obrazie (PiP) łączącą obraz widzialny z termowizyjnym dla profesjonalnych analiz. Unikalny wskaźnik laserowy z markerem na termowizyjnym obrazie wyświetlanym na ekranie LCD sprawia, że inspekcje elektryczne i mechaniczne są bardziej wydajne. Dwa reflektory (diody LED) oświetlające badany obiekt umożliwiają skuteczną pracę nawet w ciemnym otoczeniu. Baterie litowo-jonowe zapewniają operatorowi 5 godziną nieprzerwaną pracę. Standardowo duży wyświetlacz LCD 3,5’’, wskaźnik laserowy i gniazdo na karty microSD o dużej pojemności należą do podstawowego wyposażenia kamery. Wraz z urządzeniem dostarczane jest oprogramowanie FLIR QuickReport umożliwiające komputerową analizę, zarówno obrazów wizualnych jak i termowizyjnych badanych obiektów.
Nr. identyfikacyjny produktu: 268939 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 08/08/2009
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 22/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Kamera termowizyjna FLIR i60

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę