Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Kamera termowizyjna ThermaCAM B20HSV
Kamera termowizyjna ThermaCAM B20HSV
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Kamera termowizyjna ThermaCAM B20HSV

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Kamera termowizyjna ThermaCAM B20HSV

:
Niewielka i lekka kamera termowizyjna do przeglądów budowlanych Kamera termowizyjna ThermaCAM B20HSV umożliwia nieinwazyjne monitorowanie i diagnozowanie stanu budynków. Kamera z miejsca tworzy dokumentację stanu aktualnego budynków, poremontową czy powypadkową, umożliwia wykrywanie wycieków z instalacji hydraulicznej i przecieków w ścianach oraz ocenę stanu materiałów uszkodzonych przez wodę, ocenę izolacji cieplnej, zadaszenia a nawet wykrywanie gryzoni i insektów.

Szybkie wykrycie – szybka akcja

Kamerę termowizyjną B20HSV możesz wykorzystać do błyskawicznego przeglądu w całym pomieszczeniu i do zbadania miejsc gdzie nie można dotrzeć z miernikiem wilgotności. Możesz wykryć zawilgocenie ściany pod glazurą, czy pod tapetą, gdzie plamy wilgoci nie od razu stają się widoczne. Znajdź przyczynę zawilgocenia, nadzoruj proces wysychania i potwierdź, że miejsce jest już suche. Unikalny, wbudowany wskaźnik punktu rosy dostarcza wartościowych danych o wilgotności umożliwiając analizę zawilgocenia. Możesz także wprowadzać komentarze tekstowe i nagrywać komentarze dźwiękowe w miejscu pomiaru.

Odporna, wygodna i lekka

Wyjątkowo poręczna kamera termowizyjna B20HSV waży zaledwie 2 kg i doskonale leży w dłoni. Lekkie, wytrzymałe, wymienne akumulatory litowo jonowe umożliwiają nie przerywaną pracę. Wyjątkowa jakość obrazów Wysoka czułość termiczna kamery sprawia, że problemy będą doskonale widoczne. Nowoczesna matryca niechłodzonych detektorów czwartej generacji 320 x 240 pikseli oraz funkcja autofocus zapewniają ostre, pełne szczegółów obrazy o wysokiej rozdzielczości. Zintegrowany, kolorowy wizjer kamery doskonale sprawdza się w zastosowaniach na otwartej przestrzeni. Sześć palet barwnych i wybór dodatkowych obiektywów sprawiają, że kamera termowizyjna B20HSV jest idealnym narzędziem do zastosowan w diagnostyce budowlanej, niezależnie od rozmiarów i odległości od obiektu.

Szerokie możliwości zobrazowania

Poza zintegrowanym kolorowym wizjerem kamera posiada także 4 calowy monitor LCD wbudowany w zdejmowaną rączkę z panelem zdalnego sterowania. Monitor ten można ustawiać pod różnymi kątami by uzyskać właściwy widok. Po zdjęciu rączki można sterować kamerą przy pomocy dodatkowych elementów na pulpicie zdalnego sterowania i oglądać obrazy w czasie, gdy kamera znajduje się w trudno dostępnych miejscach.
Nr. identyfikacyjny produktu: 268962 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 31/07/2009
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 16/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Kamera termowizyjna ThermaCAM B20HSV

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę