Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Kamera termowizyjna ThermaCAM B640
Kamera termowizyjna ThermaCAM B640
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Kamera termowizyjna ThermaCAM B640

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Kamera termowizyjna ThermaCAM B640

:
Firma FLIR Systems jest dumna mogąc zaprezentować Państwu pierwszą na świecie, ręczną kamerę termowizyjną wyposażoną w nie chłodzony detektor, generującą wysokiej jakości obrazy o rozdzielczości 640 x 480 pikseli.

Kamera termowizyjna ThermaCAM B640 jest idealnym narzędziem dla profesjonalnych inspektorów budowlanych, którzy znają zalety jakie oferuje technologia podczerwieni. Dla tych, którzy wykorzystują tę technikę kilkanaście godzin dziennie. System P640 pełen zaawansowanych rozwiązań oferuje użytkownikom ekstremalnie wysoką wartość.

ThermaCAM B640 to nie jest „jeszcze jedna” kamera. W kombinacji z nowym oprogramowaniem ThermaCAM Reporter™ stała się niezwykle efektywnym rozwiązaniem dla inspekcji w paśmie podczerwieni zakończonych zaawansowanym raportem archiwizującym wykonane pomiary.
Być wydajnym. Otrzymać najlepszy z możliwych wyników w najkrótszym czasie. To właśnie co dzieje się, kiedy używasz kamery ThermaCAM P640.

Więcej pomiarów, szybciej

Integracja kamery termowizyjnej, aparatu cyfrowego, lampy oświetlającej i celownika laserowego pozwala Ci wykonać więcej inspekcji w krótszym czasie. Podczerwień i fotografia razem z innymi informacjami zarejestrowanymi w kamerze termowizyjnej ThermaCAM B640 podczas badań są całkowicie zintegrowane w nowym programie ThermaCAM Reporter, które pozwala na zaawansowaną analizę zmian temperatur i automatyczne tworzenie raportów. Elastyczność nowego systemu ThermaCAM B640 będzie pozwalała na użycie kamery niezależnie od zastosowania i preferencji użytkownika.
Nr. identyfikacyjny produktu: 268971 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 28/07/2009
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 18/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Kamera termowizyjna ThermaCAM B640

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę