Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Mikser Recepturowy
Mikser Recepturowy
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Mikser Recepturowy

  • Czas dostawy:1 tydzień
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Mikser Recepturowy

:
Mikser recepturowy stanowi obecnie podstawowe wyposażenie wszystkich nowoczesnych receptur-laboratoriów związanych z wytwarzaniem "leków recepturowych".

Zaletą Miksera mr 500 jest pełna automatyka oparta na pracy mikroprocesora i innych urządzeń elektronicznych. Mieszanie leku odbywa się bez udziału farmaceuty. Łatwy dostęp do elementów sterowania na panelu czołowym, pełne wyposażenie w zestawie oraz duża niezawodność czyni urządzenie pomocnym w pracy farmaceutycznej.

1. Mikser:
- wymiary zewnętrzne (głęb. x szer. x wys.): 26 x 25 x 59 cm
- waga: 18 kg
- zasilanie: 230 v, 60 Hz
- moc znamionowa: 0,3 kW * Sterowanie mikroprocesorowe (nastawienie czasu i obrotów). * Krótki czas mieszania, max.3 min. * Lek mieszany jest bezpośrednio w pojemniku wydawanym pacjentowi. * Wygodne ramię przytrzymujące pojemnik podczas mieszania.

2. Pojemniki: * Różne pojemności. * Pozwalają na odpowiednie przechowywanie i dozowanie. * Posiadają świadectwo dopuszczenia wydane przez Instytut Leków. * w pełni refundowane przez NFZ.

3. Mieszadła: * Mieszadła plastikowe wielokrotnego użytku. * Do każdego zestawu zakupionego miksera otrzymacie Państwo zestaw mieszadeł stałych i jednorazowych GRATIS.


4. Funkcja czopkarki: * Przygotowanie czopków w specjalnych formach

5. Funkcja podgrzewania (opcja): * Jest to opatentowany system, pozwalający na podgrzanie składników bezpośrednio w pojemniku, dzięki czemu znacznie skraca się czas przygotowania np. czopków. Masa po wymieszaniu pozostaje w stanie półpłynnym, co ułatwia rozlanie jej do form. * System zapewnia utrzymanie stałej temperatury, która nie powoduje szkodliwych zmian w substancjach mieszanych.

6. Atesty: * Centralnego instytutu ochrony pracy Wyrób zarejestrowany w urzędzie rejestracji produktów leczniczych, wyrobów medycznych i produktów biobójczych w Warszawie.

7. Gwarancja 24 miesiące. * Zapewniamy pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Nr. identyfikacyjny produktu: 693281 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 22/09/2010
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 21/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia hurtownią
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: sztuk
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Mikser Recepturowy

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm