Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Budownictwo modułowe
Budownictwo modułowe
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Budownictwo modułowe

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Budownictwo modułowe

:
Budownictwo modułowe, budynki z kontenerów.
Budownictwo modułowe - powtarzalność wymiarów poszczególnych modułów (kontenerów) oraz możliwość łączenia ich ze sobą w kilku- lub nawet kilkudziesięcio- kontenerowe budynki lub pawilony to najważniejsza cecha charakteryzująca budownictwo modułowe (budownictwo kontenerowe). Sąsiednie kontenery nie mają wtedy wewnętrznych stykających się ze sobą ścian, a połączenia pomiędzy nimi są zamaskowane przez estetycznie wyglądające obróbki blacharskie. Kontenery można ustawiać jedną kondygnację w górę – połączenia między kondygnacjami zapewniają wtedy odpowiednie klatki schodowe zainstalowane w jednym z kontenerów. Z kolei przestrzeń wewnątrz kontenerów można niemal w dowolny sposób aranżować wewnętrznymi ściankami działowymi. Budynki z kontenerów powstają niezwykle szybko – czas liczony od rozpoczęcia inwestycji do oddania budynków do pełnego użytkowania liczony jest w tygodniach.

Kontenery lub budynki z kontenerów mogą znaleźć niemalże dowolne zastosowanie: zaplecze socjalno szatniowe w firmie, biuro, dział sprzedaży, pawilon handlowy, budynki socjalne – w zależności od potrzeb klienta, szczególnie wtedy kiedy Inwestorowi zależy na szybkim rozpoczęciu użytkowania obiektu. Między innymi właśnie ze względu na krótki czas oddania do użytku obiektów kontenerowych od 2008 roku w całej Polsce w technologii kontenerowej powstają kontenerowe zaplecza szatni boisk w programie Orlik 2012.

Zobacz więcej o kontenerach lub zadaj pytanie o kontenery

Więcej informacji o budynkach realizowanych w opraciu o kontenery produkowanych i dostarcznych przez Weldon Sp. z o.o. oraz dostępne rozwiązania techniczne znajdują się na specjalnie w tym celu przygotowanej stronie pod adresem:


www.kontenery.weldon.pl
Nr. identyfikacyjny produktu: 315851 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 14/10/2009
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 19/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Budownictwo modułowe

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm