Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Ekrany akustyczne
Ekrany akustyczne
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Ekrany akustyczne

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Ekrany akustyczne

:
Ekrany akustyczne Zielona Ściana .
Rosnąca ciągle ilość samochodów oraz ilość przewozów drogami naziemnymi wymusza rozbudowę sieci dróg i autostrad. To z kolei pociąga za sobą wzrost obciążenia hałasem generowanym przez samochody coraz większej ilości ludzi mieszkających w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych w miastach i poza nimi. Aby chronić ludzi przed niewątpliwie szkodliwym wpływem hałasu główne szlaki komunikacyjne muszą być osłonięte i odgrodzone ekranami akustycznymi pochłaniającymi lub odbijającymi generowany przez samochody hałas.


Jednym z najpopularniejszych typów ekranów akustycznych służących do ochrony przed hałasem są ekrany akustyczne Zielona Ściana – produkowane prze nas ekrany posiadają bardzo dobre parametry techniczne – wysoką izolacyjność akustyczną oraz bardzo dobrą pochłanialność hałasu. Na produkowane panele akustyczne posiadamy Aprobatę techniczną Instytutu Dróg i Mostów numer AT 2009-03-2453.

Ekrany mogą służyć do ochrony przed hałasem pochodzącym od dróg i szlaków komunikacyjnych lub z terenów przemysłowych. W razie konieczności – głównie w celu podniesienia estetyki mogą być osadzane roślinnością pnącą lub łączone także z innymi ekranami np. przeźroczystymi wykonanymi z tworzywa sztucznego. Taki zestaw ekranów zielona ścina w połączeniu z ekranami z tworzywa sztucznego również znajduje się w naszej ofercie.Parametry techniczne ekranów akustycznych, szczegóły konstrukcyjne, zdjęcia z realizacji – z tymi materiałami można zapoznać się na stronie dotyczącej produkcji metalowej (do której zaliczane są właśnie ekrany akustyczne) firmy Weldon pod adresem:

www.weldon.pl/ekrany-akustyczne/


Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami technicznymi dotyczącymi ekranów akustycznych.
Nr. identyfikacyjny produktu: 315852 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 13/10/2009
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 17/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Ekrany akustyczne

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę