Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Sklejki suchotrwałe
Sklejki suchotrwałe
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Sklejki suchotrwałe

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Sklejki suchotrwałe

:
Sklejki produkowane z drzew liściastych i iglastych, na bazie żywicy mocznikowo-formaldechydowej. Przeznaczone do użytku w warunkach suchych, tj. odizolowane od działań warunków atmosferycznych.
Klasy jakości:

KLASA I - sklejka wysokiej jakości, przeznacza do lakierowania. Dopuszczalne cechy charakterystyczne to sęki szpilkowe, zdrowe zrośnięte sęki, niewielkie wypełnienia, wstawki drewniane do 3szt./m2. Sklejki najczęściej stosowane w meblarstwie.

KLASA II - sklejka o dobrej jakości powierzchni. Dopuszczalne cechy charakterystyczne to sęki szpilkowe, zdrowe zrośnięte sęki, niewielkie pęknięcia, wypełnienia, wstawki drewniane do 6szt./m2. Sklejki przeznaczone do malowania lub lakierowania, mają zastosowanie także w meblarstwie.

KLASA III - sklejka o słabej jakości powierzchni, dopuszcza się sęki zepsute i niezrośnięte, pęknięcia dziury po sękach, zakładki, pęcherze, przeszlifowania, przebicia klejone. Wypełnienia mogą odbiegać kolorystycznie od powierzchni, wstawki drewniane bez ograniczeń. Sklejki stosowane jako element konstrukcyjny.

KLASA IV - powierzchnia sklejki nieszlifowana o słabej jakości. Dopuszczalne cechy charakterystyczne to dziury po sękach i pęknięcia, łaty i kliny, uszkodzenia krawędzi płyty. Wypełnienia mogą odbiegać kolorystycznie od powierzchni. Sklejki stosowane jako element konstrukcyjny. Znajduje zastosowanie w różnych gałęziach produkcyjnych, gdzie wygląd zewnętrzny nie odgrywa dużego znaczenia.

Klasyfikacje sklejek ze względu na wygląd powierzchni określają polskie wersje norm europejskich: PN-EN 635-1 PN-EN 635-2 PN-EN 635-2

Zastosowanie:
Meblarstwo: szuflady, płyciny, ściany tylne mebli szkieletowych, elementy konstrukcyjne mebli tapicerskich, biurowych i warsztatowych.
Opakowania: skrzynie, pojemniki, pudełka na różnego rodzaju produkty.
Nr. identyfikacyjny produktu: 684324 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 09/09/2010
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 16/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia hurtownią
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Sklejki suchotrwałe

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm