Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
System samoczynnego wspinania acs p
System samoczynnego wspinania acs p
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

System samoczynnego wspinania acs p

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

System samoczynnego wspinania acs p

:
System pomostów samoczynnego wspinania z platformami do formowania trzonów budynków.
System pomostów samoczynnego wspinania z platformami do formowania trzonów budynków jest optymalnym wariantem ACS dla trzonów oraz budowli wieżowych.
Platformy (P rozumiane jest jako platforma) zapewniają powierzchnie składową oraz roboczą. W systemie ACS P ściany są skrzyżowane kilkoma dźwigarami plaform, przez co możliwe jest częściowe prefabrykowanie zbrojenia.

System samoczynnego wspinania ACS P (P=platforma) jest kompaktowym i kompletnym urządzeniem do deskowania trzonów budowli wysokich oraz budowli wieżowych, który przenosi wszystkie obciążenia konstrukcji włącznie z siatkami oraz obciążeniami ruchomymi, jak zapotrzebowanie zbrojenia na kolejną działkę. Dużą uwagę w konstruowaniu ACS P zwrócono na wolną przestrzeń na platformach wszyskich poziomów. Personel ma wolny dostęp do deskowania oraz systemu wspinania.
Kompletne zabezpieczenie pomostów przed wiatrem umożliwia przebieg robót w każdych warunkach atmosferycznych. Personel pracuje na komfortowych pomostach jak na budowie znajdującej się parterze.

Zalety
Niezależność od żurawia
Deskowanie niezależne od żurawia, rozdeskowanie i samoczynne wspinanie, usprawnia to i znacznie przyspiesza procesy na budowie oraz co najważniejsze przeprowadzane mogą one być niezależnie od innych czynników na budowie (pogoda, dostępność żurawia itd.). Przez to zaplanowany rytm przebiegu robót może odbywać się osiągając najwyższą produktywności. Żuraw można używać do innych potrzebnych celów.
Wspinanie przy każdej pogodzie
Z PERI ACS można się wspinać przy każdej pogodzie. Przez to unika się opóźnień przebiegu robót z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych. Pomosty robocze mogą być dodatkowo osiatkowane, praca na nich przebiega tak samo jak praca na dole.
Wysoka obciążalność i bezpieczeństwo
Stabilne pomosty robocze przenoszą duże obciążenia, jak np. zapas stali zbrojeniowej na następną działke roboczą. Obszerna koncepcja bezpieczeństwa pracy na pomostach ACS polega na, między innymi zwymarowaniu ich na bardzo wysokie parcie wiatrem oraz posiadanie przez jednostki opatentowanego układu sterowniczego hydraulicznym mechanizmem wspinania.
System modularny
Warianty ACS R (R=regularny), ACS P (P=platforma), ACS G (G=Galhen - wysięgnik) mogą dla optymalizacji przebiegu procesów budowlanych pracować razem na jednej budowli. Również dla skomplikowanych obiektów można znaleść optymalne rozwiązanie w powyższych systemach.
Nr. identyfikacyjny produktu: 652868 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 15/07/2010
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 16/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia producentem
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

System samoczynnego wspinania acs p

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm