Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
System samoczynnego wspinania acs r
System samoczynnego wspinania acs r
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

System samoczynnego wspinania acs r

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

System samoczynnego wspinania acs r

:
Rozwiązanie dla wszystkich standardowych rozwiązań.
System samoczynnego wspinania ACS R znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie są wielkopowierzchniowe ściany do zadeskowania, musi do nich być również wolny dostęp od góry do dołu. Prefabrykowane elementy zbrojenia mogą być bez żadnych zmian transportowane i mocowane w miejscu wbudowania. Duże rozstawy wsporników pomostów zmniejszają zpotrzebowanie na zakotwienia oraz redukują ilość otworów w ścianie. Pomiędzy wspornikami pomostów jest wystarczająco dużo miejsca na otwory okienne lub drzwiowe. Pomosty są bardzo szerokie, możliwość odsunięcia deskowań o 80 cm ułatwi wszelkie roboty deskowaniowe.

Zalety
Niezależność od żurawia
Deskowanie niezależne od żurawia, rozdeskowanie i samoczynne wspinanie, usprawnia to i znacznie przyspiesza procesy na budowie oraz co najważniejsze przeprowadzane mogą one być niezależnie od innych czynników na budowie (pogoda, dostępność żurawia itd.). Przez to zaplanowany rytm przebiegu robót może odbywać się osiągając najwyższą produktywności. Żuraw można używać do innych potrzebnych celów.
Wspinanie przy każdej pogodzie
Z PERI ACS można się wspinać przy każdej pogodzie. Przez to unika się opóźnień przebiegu robót z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych. Pomosty robocze mogą być dodatkowo osiatkowane, praca na nich przebiega tak samo jak praca na dole.
Wysoka obciążalność i bezpieczeńśtwo
Stabilne pomosty robocze przenoszą duże obciążenia, jak np. zapas stali zbrojeniowej na następną działke roboczą. Obszerna koncepcja bezpieczeństwa pracy na pomostach ACS polega na, między innymi zwymarowaniu ich na bardzo wysokie parcie wiatrem oraz posiadanie przez jednostki opatentowanego układu sterowniczego hydraulicznym mechanizmem wspinania.
Możliwa prefabrykacja elementów zbrojenia
Dostęp do ścian od góry jest zapewniony, co za tym idzie prefabrykowane elementy zbrojenia mogą być podnoszone i mocowane w miejscu wbudowania.
Nr. identyfikacyjny produktu: 652866 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 16/07/2010
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 17/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia producentem
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

System samoczynnego wspinania acs r

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę