Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Szalunki ścienne
Szalunki ścienne
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Szalunki ścienne

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Szalunki ścienne

:
Szalunki ścienne są dostępne w trzech opcjach:
Szalunek ścienny MINI BOX jest szalunkiem z lekkim deskowaniem, nadającym się świetnie do ścian o wysokości do 3 m.

Szalunek ścienny MIDI BOX jest szalunkiem średniogabarytowym o wysokości 150, 270 i 300 cm i szerokości od 30 do 90 cm.

System MIDI BOX PLUS jest szalunkiem ciężkim o wysokości płyt 270 i 300 cm i szerokości od 90 do 240 cm. Kompatybilność obu systemów oraz płyt pozwalają na optymalne rozstawienie dowolnego szalunku.
Jakość użytych materiałów oraz staranność wykonania gwarantują trwałość i długą żywotność elementów. Rama płyty wykonana jest z zamkniętych profili, do których użyto wysokogatunkowej stali. Zabezpieczenie antykorozyjne ramy zrealizowano poprzez cynkowanie ogniowe. Poszycie wykonano z wielowarstwowej sklejki pokrytej obustronnie powłoką żywiczną. Gwarantuje to wysoką jakość powierzchni betonu oraz bardzo długą żywotność poszycia.

Gładkość uzyskanych powierzchni po rozszalowaniu nie wymaga tynkowania, a jedynie stosuje się tynki pocieniowe lub szpachlowe. Gęste użebrowanie ram uniemożliwia odkształcenie się sklejki na skutek parcia betonu. W całej konstrukcji stalowej w usystematyzowany sposób rozmieszczono wiele otworów, które bardzo wygodnie i szybko, a przede wszystkim bezpiecznie, pozwalają łączyć ze sobą różne elementy systemu, jak również elementy dodatkowe np. wsporniki pomostu roboczego czy podpory. Niezawodne połączenia elementów uzyskuje się za pomocą wielofunkcyjnego zamka szalunkowego.

Zamek szalunkowy łączy ze sobą płyty i słupy. Spełnia on także rolę elementu wyrównującego i usztywniającego szalunek. Przy większych powierzchniach ścian dodatkowe usztywnienie osiąga się przez zastosowanie rygli szalunkowych i belek usztywniających zarówno w kierunku poziomym, jak i pionowym.

Zintegrowane uchwyty w użebrowaniu ram umożliwiają mocny i wygodny chwyt elementów oraz łatwe ich przenoszenie. W celu szybkiego przestawiania całych zestawów szalunkowych MIDI BOX I MIDI BOX PLUS , bez konieczności rozłączania można wykorzystać haki transportowe i dźwig.

Wymaganą grubość ściany uzyskuje się poprzez użycie rurki dystansowej PCV właściwej długości. Rurka ta spełnia jednocześnie rolę „rozpórki" i kanału dla ściągów gwintowych. Na ściągi nakłada się nakrętki - uzyskując kompletnie wykonany szalunek, w którym można rozpocząć betonowanie.

Dopuszczalne parcie betonu dla szalunków MIDI BOX wynosi 60kN/m2 dla ustawienia elementów bez nadbudów oraz 55kN/m2 - z nadbudowami.
Dopuszczalne parcie betonu dla szalunku ciężkiego MIDI BOX PLUS wynosi 80 kN/m2
Nr. identyfikacyjny produktu: 795711 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 04/02/2011
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 17/05/2017
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia producentem
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Szalunki ścienne

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm