Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Szafy sterownicze DELTA-SYSTEM
Szafy sterownicze DELTA-SYSTEM
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Szafy sterownicze DELTA-SYSTEM

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Szafy sterownicze DELTA-SYSTEM

:
Zastosowanie:

Stojąca szafa DELTA – SYSTEM umożliwia zabudowę aparatury sterowniczej, rozdzielczej i zabezpieczeniowej niskiego napięcia oraz innych urządzeń mających zastosowanie w automatyce przemysłowej, energetyce, itp.

Opis konstrukcji:

Szafa zbudowana jest w oparciu o konstrukcję szkieletową, której zasadniczym elementem jest spawana rama nośna, na której wspierają się pozostałe elementy - drzwi przednie, osłona tylna, osłony boczne - całość, malowana lakierem proszkowym w kolorze RAL 9002, 7035 lub 7032.

Standardowe wykonanie szafy DELTA-SYSTEM:

* Rama nośna z zestawem zintegrowanych perforacji montażowych -1 kpl.
* Osłona boczna -2 kpl.
* Osłona tylna -1 kpl.
* Drzwi stalowe, z zamkiem baskwilowym-1 kpl.
* Cokół - 1 kpl.

Typoszereg szaf DELTA obejmuje kombinowane konstrukcje o szerokościach: 600, 800, 1000 i 1200 mm, wysokościach: 1000, 1200, 1400, 1600, 1800 i 2000 mm, oraz głębokościach 400 lub 600 mm. Konstrukcja szafy w całości wykonana jest z blachy stalowej (grubości 1.5 mm i 2.0 mm). Wewnątrz szkieletu spawane są poziome, perforowane profi le (poprzeczne i wzdłużne, raster 25 mm) ułatwiające montaż osprzętu, między innymi umożliwiające regulację głębokości mocowania płyt montażowych. W dolnej płycie szkieletu znajduje się otwór, umożliwiający doprowadzenie do szafy wiązek kablowych, standardowo osłonięty jedną lub kilkoma blachami zaślepiającymi (w zależności od wielkości szafy). W części dachowej konstrukcji szafy wbudowane są uchwyty, w których można zainstalować śruby transportowe (opcja).

Osłony boczne i tylna osadzone są w ramie nośnej za pomocą elementów śrubowych. W przypadku szaf o szerokościach 1000 mm oraz 1200 mm, drzwi przednie wykonane są w wersji dwuskrzydłowej. Drzwi, osłony oraz płyta montażowa posiadają kołki gwintowane do podłączenia przewodów ochronnych. Szafa standardowo jest ustawiana na cokole o wysokości 100 mm, opcjonalnie na cokole wysokości 200 mm lub bez cokołu.

Szafy DELTA w wykonaniu standardowym z drzwiami jednoskrzydłowymi posiadają stopień ochrony IP54, w wersji z drzwiami dwuskrzydłowymi stopień ochrony wynosi IP44 zgodnie z wymaganiami normy IEC529. Szafy dostarczane są kompletnie zmontowane, natomiast ewentualne wyposażenie dodatkowe wraz elementami do montażu w osobnych opakowaniach lub zamontowane w szafi e wg życzenia zamawiającego. Na indywidualne zamówienie możliwe jest wykonanie szafy niestandardowej, zarówno w zakresie wykonania jak i wyposażenia.

Zamawianie

Konkretne wykonanie standardowe szafy DELTA-SYSTEM określa się za pomocą katalogowego kodu, który zawiera informacje na temat gabarytów konstrukcji szkieletu (kod wielkości szafy - KS) oraz numerów opisujących sposób wykonania drzwi, osłon i podstawy oraz możliwość wyposażenia szafy w dodatkowy osprzęt. W przypadku zamawiania wraz z szafą elementów dodatkowego wyposażenia należy osobno podać zestawienie numerów katalogowych wg tabeli 4.
Nr. identyfikacyjny produktu: 386379 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 18/12/2009
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 18/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Szafy sterownicze DELTA-SYSTEM

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm