Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Szafy teleinformatyczne BETA-SYSTEM 19
Szafy teleinformatyczne BETA-SYSTEM 19
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Szafy teleinformatyczne BETA-SYSTEM 19

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Szafy teleinformatyczne BETA-SYSTEM 19

:
Zastosowanie:

Stojąca szafa BETA-SYSTEM 19” umożliwia zabudowę większej ilości urządzeń teleinformatycznych, osprzętu sieciowego, automatyki przemysłowej, skonstruowanych w oparciu o system 19” montażu oraz innych urządzeń elektronicznych. Ze względu na różnorodność zastosowań, szafa ta może być stosowana wewnątrz pomieszczeń zarówno biurowych jak i przemysłowych.

Opis konstrukcji:
Szafa zbudowana jest w oparciu o konstrukcję szkieletową, której zasadniczym elementem jest spawana rama nośna, na której wspierają się pozostałe elementy - drzwi przednie, osłona tylna, osłony boczne, pokrywa górna (dach) oraz perforowane profi le montażowe przeznaczone do montażu elementów w systemie 19”. Całości konstrukcji szafy dopełnia wyposażenie dodatkowe.
Standardowe wykonanie szafy BETA-SYSTEM 19”:
* Rama nośna z kompletem (4 szt.) przykręconych profili montażowych 19” -1 kpl.
* Osłona boczna -2 kpl.
* Osłona tylna -1 kpl.
* Drzwi przednie -1 kpl.
* Dach wentylowany -1 kpl.
* Stopki poziomujące szafę - 4 szt/1 kpl.
* Listwa uziemienia z linkami uziemienia drzwi, osłon i dachu - 1 kpl.
* Konstrukcja malowana lakierem proszkowym w kolorze RAL 9002.

Konstrukcja szafy w całości wykonana jest z blachy stalowej (grubości 1.5 mm i 2.0 mm). Standardowe wykonania obejmują szafy o wysokościach użytkowych 24U, 32U oraz 44U, szerokości i głębokości 600 lub 800 mm wyposażone w dwie pary profi li montażowych systemu 19” (perforowanych rastrem „U”=44.45 mm). Boczne poprzeczki, przymocowane wewnątrz szkieletu, umożliwiają ustalenie profi li 19” na dowolnej głębokości szafy. W przypadku szafy o szerokości 800 mm, dla uzyskania wymiaru 19”-owego rozstawu profi li mocuje się je do poprzeczek za pośrednictwem wsporników. W górnej i dolnej płycie szkieletu znajdują się otwory wentylacyjne, w których można zamontować dachowo-podłogowe panele wentylacyjne lub różnego przeznaczenia, dachowo-podłogowe płyty – zaślepiające, wentylacyjne, fi ltracyjne oraz umożliwiające doprowadzenie do szafy wiązek kablowych (z przepustem kablowym lub szczotkowym).

Osłony boczne i tylna osadzone są w ramie nośnej za pomocą dwóch kołków ustalających i zabezpieczone za pomocą dwóch zamków, co umożliwia ich szybki demontaż i wygodny dostęp do wnętrza szafy. Sposób zamocowania drzwi zapewnia równie łatwy montaż i demontaż, umożliwiając zmianę kierunku otwierania. Wszystkie zamki, zarówno drzwi jak i osłon są obsługiwane jednym typem klucza. W zależności od potrzeb istnieje możliwość wykonania osłon w wersji skróconej z pokrywą z przepustem kablowym nad lub pod osłoną, wykonania osłon jako drzwi oraz wykonanie osłon z perforacją. Wszystkie szafy dostępne są ponadto bez osłon lub/i bez drzwi.

Drzwi przednie, w zależności od wersji szafy, wykonane są z blachy stalowej z szybą ze szkła hartowanego lub z metapleksu oraz bez przeszklenia (pełne). Drzwi, osłony i dach są uziemione.

Szafa może być ustawiana na stopkach regulowanych, na kółkach, na cokole poziomowanym (wyposażonym w stopki), albo na cokole bez możliwości poziomowania (bez stopek lub na kółkach).

Szafy w wykonaniu standardowym (lub niestandardowym z kompletem drzwi i osłon) posiadają stopień ochrony IP30 zgodnie z wymaganiami normy IEC529. Szafy dostarczane są kompletnie zmontowane, natomiast ewentualne wyposażenie dodatkowe wraz elementami do montażu w osobnych opakowaniach lub zamontowane w szafi e wg życzenia zamawiającego.

Na indywidualne zamówienie możliwe jest wykonanie szafy niestandardowej, zarówno w zakresie wykonania jak i wyposażenia.
Nr. identyfikacyjny produktu: 386377 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 19/12/2009
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 16/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Szafy teleinformatyczne BETA-SYSTEM 19

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę