Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Szafy teleinformatyczne wiszące jednoczęściowe - SWK
Szafy teleinformatyczne wiszące jednoczęściowe - SWK
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Szafy teleinformatyczne wiszące jednoczęściowe - SWK

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Szafy teleinformatyczne wiszące jednoczęściowe - SWK

:
Zastosowanie:

Wisząca, jednoczęściowa szafa SWK służy do zabudowy urządzeń teleinformatycznych, osprzętu sieciowego, automatyki przemysłowej, skonstruowanych w oparciu o system 19" montażu oraz innych urządzeń elektronicznych. Szczelna obudowa zapewnia ochronę aparatury wewnątrz szafy przed wpływem czynników zewnętrznych wg stopnia IP44.

Opis konstrukcji:

Szafa zbudowana jest w oparciu o konstrukcję samonośną, wykonaną z elementów typizowanych (płaszcza dolno-bocznego i górno-bocznego), płaszcza tylnego oraz drzwi przednich. Wszystkie elementy konstrukcyjne wykonane są z blachy stalowej i malowane lakierem proszkowym w kolorze RAL 9002, 7035 lub 7032.

Standardowe wykonanie szafy SWK:

* obudowa ze zdejmowaną tylną osłoną - 1 kpl.
* dwa profi le montażowe 19" - 1 kpl.
* drzwi przednie, wykonane w danej konfi guracji -1 kpl.

Standardowe wykonania obejmują szafy o wysokościach użytkowych 6U, 10U, 12U, 15U, 18U, wyposażone w dwa profi le montażowe systemu 19" (perforowanych rastrem „U"=44.45 mm). Boczne poprzeczki, przymocowane wewnątrz obudowy, umożliwiają ustalenie profi li 19" na dowolnej głębokości szafy. W tylnej części pokrywy górnej i dolnej znajdują się przepusty kablowe z zaślepką, umożliwiające doprowadzenie do szafy wiązek kablowych. W celu umożliwienia przewietrzania wnętrza istnieje możliwość zamontowania fi ltra z wentylatorem (IP54) oraz fi ltra (IP54) dla zachowania szczelności obudowy. Montaż szafy na ścianie umożliwiają otwory wykonane w tylnej ścianie obudowy. W tylnej ścianie występuje otwór zaślepiony zdejmowana osłoną.

Drzwi przednie, zależnie od wersji szafy, wykonane są z blachy stalowej z szybą (gr. 4mm) ze szkła hartowanego oraz jako całkowicie stalowe.

Szafy SWK posiadają stopień ochrony IP44 zgodnie z wymaganiami normy IEC529.

Szafy dostarczane są kompletnie zmontowane, natomiast ewentualne wyposażenie dodatkowe wraz elementami do montażu w osobnych opakowaniach lub zamontowane w szafi e wg życzenia zamawiającego. Na indywidualne zamówienie możliwe jest wykonanie szafy niestandardowej, zarówno w zakresie wykonania jak i wyposażenia.

Szafy SWK dostępne są również w wersji uproszczonej – SWKu - która pozbawiona jest zdejmowanej osłony tylnej (ściana tylna pełna, oraz zespołu uziemienia obudowy (szyna uziemiająca z kompletem przewodów uziemiających obudowę jest dostępna osobno jako wyposażenie dodatkowe). Obudowa posiada tylko jeden przepust kablowy z zaślepką w płycie dachowej lub podłogowej. Pozostałe cechy użytkowe pozostają bez zmian.

Zamawianie

Szafy SWK, SWKu określa się za pomocą katalogowego kodu, który zawiera informacje na temat gabarytów konstrukcji (kod wielkości szafy - KS) oraz numerów opisujących konfi gurację drzwi oraz konfi gurację wyposażenia dodatkowego. W celu zamówienia wraz z szafą dodatkowego wyposażenia należy osobno podać zestawienie numerów katalogowych wg tabeli 7.
Nr. identyfikacyjny produktu: 386378 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 18/12/2009
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 15/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Szafy teleinformatyczne wiszące jednoczęściowe - SWK

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę