Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Kominek Atlantic Twin
Kominek Atlantic Twin
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Kominek Atlantic Twin

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Kominek Atlantic Twin

:
Jednolity płomień o szer. 2 x 650mm.
Atlantic Twin to ekskluzywny biokominek mocowany na ścianie, wykonany ze szkła i stali nierdzewnej. Przeznaczony jest szczególnie do zastosowania w dużych pomieszczeniach.

Ze względu na to, iż panel tylny kominka stanowi pojedynczy element, model Atlantic Twin charakteryzuje się dużymi gabarytami. Grubość panelu tylnego umożliwia bezpieczne umocowanie szklanego frontu, który także wykonano jako pojedynczy element. Kominek Atlantic Twin wyposażony jest w dwa paleniska o regulowanym natężeniu ognia, wykorzystujące bioetanol. Pojemniki na paliwo można wygodnie napełnić z obydwu stron kominka. Atlantic Twin sprawdzi się w wielu rodzajach wnętrz - w biurze, domu, mieszkaniu, czy hotelu. Główne materiały zastosowane w produkcji kominka to lakierowana proszkowo stal i szkło. Kominek wyprodukowano w Danii. Zaprojektował go Kjell Thomsen dla firmy Decoflame®.

Zastosowanie szkła żaroodpornego pozwala na utrzymanie w pomieszczeniu odpowiedniego poziomu ciepła. Kominek tworzy przyjemną atmosferę w domowej przestrzeni i pomaga w ogrzewaniu.

Paliwem zastosowanym w kominku jest bioetanol, dlatego kominek nie wymaga instalacji wylotu spalin. Jest to możliwe, ponieważ bioetanol charakteryzuje się w 100% czystym spalaniem, nie wydziela dymu ani trujących oparów i jest paliwem przyjaznym dla środowiska. Długość spalania dla tego modelu to od 4 do 8 godzin, w zależności od wielkości płomienia i przepływu powietrza w pomieszczeniu. Zbiornik paliwa mieści około 4 litry bioetanolu.
Nr. identyfikacyjny produktu: 849632 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 11/05/2011
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 18/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia importerem
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Kominek Atlantic Twin

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę