Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Kominek San Diego Stainless
Kominek San Diego Stainless
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Kominek San Diego Stainless

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Kominek San Diego Stainless

:
San Diego to wyróżniający się pięknem formy i wykończenia biokominek przeznaczony do mocowania na ścianie. Kominek ten idealnie kreuje przyjemną atmosferę w przestrzeni domowej i pomaga w ogrzewaniu.

W pomieszczeniu o powierzchni 30-40 metrów kwadratowych jest w stanie podnieść temperaturę o około 3-5 stopni. Kominek wyprodukowano w Danii. Zaprojektował go Kjell Thomsen dla firmy Decoflame Aps.

San Diego umożliwia włączenie kominka do własnej koncepcji dekoracyjnej, bądź zdecydowanie się na jedną z wielu kombinacji kolorów i płyt tylnich w naszej ofercie. Istnieje oczywiście możliwość wyboru barwy biokominka spośród wielu kolorów RAL, które przedstawiamy na liście poniżej. Możemy także spełnić Państwa życzenia dotyczące rozmiaru kominka. Wszystkie kominki w ofercie Decoflame mogą być wykonywane według wymiarów podanych przez Klienta, co umożliwia sprostanie praktycznie każdym wymaganiom.

Wielu ludzi pyta, co odróżnia ten konkretny produkt od innych, droższych modeli. Odpowiedź jest prosta: różnica leży w formie oraz czasie spalania. Jak w każdym z naszych produktów, paliwem jest przyjazny dla środowiska bioetanol. Stosując bioetanol, otrzymujemy jasny płomień, unikając jednocześnie wydzielania sadzy, trujących oparów i nieprzyjemnego zapachu podczas spalania. W tym modelu czas spalania jest krótszy i wynosi około 2-4 godzin. Nie można również regulować natężenia ognia. Instalacja nie sprawia trudności i wymaga zastosowania jedynie dwóch ramek montażowych.
Nr. identyfikacyjny produktu: 849654 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 03/05/2011
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 15/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia importerem
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Kominek San Diego Stainless

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm