Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Meble, stoliki, ławy z wkładem kominkowym
Meble, stoliki, ławy z wkładem kominkowym
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Meble, stoliki, ławy z wkładem kominkowym

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Meble, stoliki, ławy z wkładem kominkowym

:
Nowy wymiar kreowania wnętrz
Projektowane aranżacje meblowe z biokominkami stworzone zostały z myślą o użytkownikach ceniących indywidualność i znudzonych standardową formą i konwencją w kształtowaniu przestrzeni. Dzięki temu już nic nie musi ograniczać fantazji i wyobraźni a koncepcję konsekwentnego i eleganckiego wystroju można zrealizować w każdym najdrobniejszym szczególe. Biokominki na indywidualne wykonanie to czyste rękodzieło, - jakość bez kompromisów.
Zrealizuj swój nowy projekt

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów Biopasja nawiązała współpracę z firmą Eccoline która specjalizuje się wyrobami mebli podwymiar. Mamy nadzieję, że biokominki z dobraną przez Państwa aranżacją meblową spotka się z dużym zainteresowaniem.

Nowoczesne mieszkania/realizacje pozbawione są barier, a w ich dowolnych aranżacjach odzwierciedla się styl życia użytkowników. To, co kiedyś starano się dyskretnie ukryć teraz staje się ważnym elementem indywidualnego kreowania wnętrz. Dzięki nowym formom, odważnym koncepcjom przestrzennym i zastosowaniu szlachetnych materiałów staje się oazą spokoju i atrakcyjnym pomieszczeniem, w którym można się zrelaksować. Firma Biopasja od ponad 3 lat wprowadza innowacje w zakresie kominków na bioetanol łącząc wynikający ze zdobytego doświadczenia know-how z elegancją i wysoką jakością wykonania. Projektowane kominki stworzone zostały z myślą o użytkownikach ceniących indywidualność i znudzonych standardową formą i konwencją w kształtowaniu przestrzeni. Dzięki temu już nic nie musi ograniczać fantazji i wyobraźni a koncepcję konsekwentnego i eleganckiego wystroju można zrealizować w każdym najdrobniejszym szczególe. Biokominki na indywidualne wykonanie to czyste rękodzieło, - jakość bez kompromisów. Kominki decoflame zachwycają i dają niepowtarzalne wrażenia, na co składa się perfekcyjnie opracowany palnik, który udostępnia niepowtarzalnych wrażeń swoim wysmukłym zaraźliwie rozgorzałym płomieniem.
Nr. identyfikacyjny produktu: 849649 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 05/05/2011
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 16/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia importerem
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Meble, stoliki, ławy z wkładem kominkowym

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę