Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Namiot ekspresowy flextents 4 x 8m stal
Namiot ekspresowy flextents 4 x 8m stal
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Namiot ekspresowy flextents 4 x 8m stal

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Namiot ekspresowy flextents 4 x 8m stal

:
Rama i dach specyfikacja produktu

Flextents 4x8 m
Łatwy montaż w 60 sekund
W zestawie z ramą i poszyciem
Mocne poliestrowe poszycie dachu denier 500 z tyłem z poliuretanu
Średnica rury: 35 mm rama ze stali malowanej proszkowo
Ustawienie wysokości wejścia: 1,80 - 2,10 m
Kotwy: 30 cm długie kotwy w zestawie
Dostarczany w jednym opakowaniu z całym osprzętem

Opis

Najlepsze namioty flextents o wielu zastosowaniach. wyjątkowa konstrukcja flexframe sprawia, że nasze namioty flextents to najbardziej mobilne i wszechstronne systemy na rynku. sposób budowy stosowany we wszystkich naszych namiotach flextents to efekt wieloletnich testów i intensywnego ulepszania produktów. nieustannie staramy się tworzyć najbardziej wszechstronne rozwiązania.
Namioty flextents mogą być wykorzystywane jako namioty handlowe, imprezowe, namioty na eventy, promocje, w kampaniach reklamowych i marketingowych, jako namioty na wyścigach, budki i stoiska sprzedażowe. rodzaj konstrukcji namiotów flextents zapewnia ich łatwy montaż w dowolnym miejscu. jego złożenie trwa tylko kilka minut i nie potrzeba przy tym żadnych narzędzi.
Flextent to najbardziej elastyczne rozwiązanie dostępne na rynku, zapewniające szeroką gamę akcesoriów do indywidualnego zastosowania. można połączyć 2 lub więcej namiotów flextents i w ten sposób powiększyć swój namiot do 8x16 m, a nawet 4x24 m. aby zapobiec przemakaniu przy łączeniach, można dokupić rynnę. nasze rynny są montowane w poszyciu dachowym za pomocą pasów velcro.

Ten zestaw flextents pro składa się z ramy i poszycia dachu, zgodnie z rysunkiem i jest dostępny w 5 kolorach: biały, czarny, ciemny niebieski, zielony i czerwony. aby osłonić się przed działaniem czynników pogodowych będziesz potrzebować 4 ścian bocznych. są one sprzedawane osobno i zapewniają wysoką jakość dzięki mocowaniom velcro, wzmacniającym przy wietrznej pogodzie. patrz - oferta ścian bocznych poniżej. kliknij na flextents poniżej, aby zapoznać się z ofertą na wszystkie akcesoria do namiotów flextents. opcjonalne dodatki to ściany boczne, ściany boczne z zamkiem błyskawicznym, ściany boczne z oknem panoramicznym, kotwy, pasy wzmacniające i obciążniki, wzmacniające namiot flextent pro w przypadku wiatru.

Zapewniamy wysokiej jakości nadruk logo bezpośrednio na poszyciu dachu i ścianach bocznych. zadzwoń do nas, aby sprawdzić ceny!
Seria flex jest dostępna w wersji z mocnej stali, z lekkiego aluminium oraz w wytrzymałej wersji profesjonalnej z aluminium. wybierz tę, która najlepiej odpowiada twoim potrzebom!

Konstrukcja

Mocna konstrukcja wykonana ze stalowej ramy malowanej proszkowo. ściany są złączone ze sobą za pomocą zamków i przymocowane za pomocą wysokiej jakości pasów velcro, podtrzymującymi konstrukcję na wietrze.

Poszycie dachu

Poszycie dachu oraz ściany boczne są produkowane z mocnego poliestru denier 500 z mocną częścią tylnią pokrytą poliuretanem i wodoodpornymi szwami.Zewnętrzne poszycie chroni przed odkładaniem się brudu i sprawia, że czyszczenie jest bardzo łatwe.Ponadto, cała plandeka jest wykonana z materiału ognioodpornego, dopuszczonego do użytku na większości targów.
Nr. identyfikacyjny produktu: 602280 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 08/06/2010
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 16/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Namiot ekspresowy flextents 4 x 8m stal

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę