Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Contec kt88-2400 - System eeg
Contec kt88-2400 - System eeg
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Contec kt88-2400 - System eeg

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Contec kt88-2400 - System eeg

:
Opis funkcji

■ Standardowe 24 odprowadzenia eeg. Metoda 10/20 elektrod na mocy międzynarodowego systemu standardowego, możliwa zmiana sposobu prowadzenia w czasie rzeczywistym podczas odtwarzania lub przetwarzania. Możliwość zmiany trybu zarządzania odprowadzeń, takie jak Al, a2, a1 + a2, a1 a2, bn, cz, zdefiniowane przez użytkownika, i tak dalej.

■ Wykorzystanie wzmacniacza bioelektryczności, każde badanie może osiągać długość do 24 godzin, zintegrowany automatyczny system kalibracji.

■ Wydajna funkcja odtwarzania: jest regulowana dla amplitudy i szybkości odtwarzanie. Specjalny podział linii czasu dzieli przebieg w ciągu jednej sekundy na 5 części i ułatwia lekarzom analizę fali

■ Wielofunkcyjny system cyfrowych filtrów o swobodnej kofiguracji zapewnia wiele metod filtrowania.

■ Funkcja edytowania wygenerowanego sygnału eeg, możliwość tworzenia fragmentów zarejestrowanej fali eeg do analizy i przechowywania, możliwość multi-wyboru zakresów badania oraz wielu parametrów analizy.

■ Elektroniczny pomiar częstotliwość, wygodny do pomiaru podstawowych informacji na wszystkich zarejestrowanych wynikach. Przekrój okna enlargine, które mogą być dostosowane przez siebie, jest zwiększenie dokładności eeg okresu / amplituda / częstotliwość pomiaru

■ Znacznik zdarzenia (orwieranie oczu, zamykania i mrugania) eeg w różnych kolorach i możiwości wprowadzania nazwy zdefiniowanej przez użytkownika. Kolor tła i przebiegu fali z różnymi zdarzeniami posiada możliwość konfiguracji. Dzieki wyszukiwaniu nazwy wydarzenia można bardzo szybko zlokalizować przebieg odpowiedniego przedziału.

■ Funkcja automatycznej analizy, może przeprowadzić analizę widma mocy i wykryć patologie fali wyznaczonego przebiegu. Rodzaje wykresu mogą być wyświetlane w tym samym oknie, przy różnym promieniowaniu, promieniowaniu numerycznym, wykresie sprężonego widma, wykresie trendu, i tak dalej.

■ Profesjonalny transformator separujący, system podwójnego zasilania i optoelektronicznych transmisji danych w celu zapewnienia bezpieczeństwa. Używaj interfejsu usb do transmisji danych, które muszą być wstawione. Odległość transmisji sygnału cyfrowego jest możliwa do maksymalnie 30 metrów. Pacjenci i lekarze mogą pracować w oddzielnych pomieszczeniach

■ Wielofunkcyjna latarka z interfejsem usb i częstotliwość mogą być sterowane ręcznie lub automatycznie. Program stymulacyjny latarkę można ustawić i wykonywane w trakcie ściągania.

■ Doskonałe zarządzanie przypadkami, multi-metoda zapytania informacyjnego i szybkich wartości statystycznych, wygodna funkcja wejścia i wyjścia, wspieranie mo lub zapisywania na CD-rw, który słuzy do łatwej obsługi.
Słowa klucze: EEG , KT88-2400 , aparat , contec , ppcito
Nr. identyfikacyjny produktu: 1328087 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 21/02/2013
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 23/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: sztuk
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Contec kt88-2400 - System eeg

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm