Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Contec kt88-3200 - System eeg
Contec kt88-3200 - System eeg
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Contec kt88-3200 - System eeg

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Contec kt88-3200 - System eeg

:
Wprowadzenie:

Kt88-3200 jest to system eeg wyposażony w 32-kanały eeg, umożliwiający zbieranie sygnałów eeg z elektrod, poprzez zintegrowane amplifikacje, transformacje a/d, pc auto-analizy, fft, tworząc elektroencefalogramy które wyświetlają badanie z użyciem głębi kolorów. Produkt ma zastosowanie do kontroli takich chorób jak epilepsja, zapalenie śródczaszkowe, choroby naczyń mózgowych i mózgu.


Parametry główne:

Liczba kanałów: 32 kanałów eeg

Prędkość próbkowania: 200 Hz / sek.

Precyzja próbkowania: 12 bit

Impedancja wejściowa: ≥ 10mω

Prąd upływu: <10uA

Poziom hałasu: ≤ 5uV Vp-p

Cmrr: ≥ 90dB

Wielokrotność powiększania: 10 000

Filtrowanie stałe: wszystkie cyfrowe (zarządzanie filtrami)

Prędkość wyświetlania (prędkość papieru): 5, 10, 15, 30, 60, 120 mm / s

Wyświetlane wzmocnienie: 1,2,5,10,12,15,20 mm/50uv

Szybkość przeglądu: 1, 2, 3, 10, 20, 40, 60

50Hz Współczynnik tłumienia zakłóceń: ≥ 30dB

Opis funkcji:

■ Standardowe 32 odprowadzenia eeg. Metoda 10/20 elektrod na mocy międzynarodowego systemu standardowego, możliwa zmiana sposobu prowadzenia w czasie rzeczywistym podczas odtwarzania lub przetwarzania. Możliwość zmiany trybu zarządzania odprowadzeń, takie jak Al, a2, a1 + a2, a1a2, bn, cz, zdefiniowane przez użytkownika, i tak dalej.

■ Wykorzystanie wzmacniacza bioelektryczności, każde badanie może osiągać długość do 24 godzin, zintegrowany automatyczny system kalibracji.

■ Wydajna funkcja odtwarzania: jest regulowana dla amplitudy i szybkości odtwarzanie. Specjalny podział linii czasu dzieli przebieg w ciągu jednej sekundy na 5 części i ułatwia lekarzom analizę fali

■ Wielofunkcyjny system cyfrowych filtrów o swobodnej kofiguracji zapewnia wiele metod filtrowania.

■ Funkcja edytowania wygenerowanego sygnału eeg, możliwość tworzenia fragmentów zarejestrowanej fali eeg do analizy i przechowywania, możliwość multi-wyboru zakresów badania oraz wielu parametrów analizy.

■ Elektroniczny pomiar częstotliwość, wygodny do pomiaru podstawowych informacji na wszystkich zarejestrowanych wynikach. Przekrój okna enlargine, które mogą być dostosowane przez siebie, jest zwiększenie dokładności eeg okresu / amplituda / częstotliwość pomiaru

■ Znacznik zdarzenia (orwieranie oczu, zamykania i mrugania) eeg w różnych kolorach i możiwości wprowadzania nazwy zdefiniowanej przez użytkownika. Kolor tła i przebiegu fali z różnymi zdarzeniami posiada możliwość konfiguracji. Dzieki wyszukiwaniu nazwy wydarzenia można bardzo szybko zlokalizować przebieg odpowiedniego przedziału.

■ Funkcja automatycznej analizy, może przeprowadzić analizę widma mocy i wykryć patologie fali wyznaczonego przebiegu. Rodzaje wykresu mogą być wyświetlane w tym samym oknie, przy różnym promieniowaniu, promieniowaniu numerycznym, wykresie sprężonego widma, wykresie trendu, i tak dalej.

■ Profesjonalny transformator separujący, system podwójnego zasilania i optoelektronicznych transmisji danych w celu zapewnienia bezpieczeństwa. Używaj interfejsu usb do transmisji danych, które muszą być wstawione. Odległość transmisji sygnału cyfrowego jest możliwa do maksymalnie 30 metrów. Pacjenci i lekarze mogą pracować w oddzielnych pomieszczeniach
Słowa klucze: EEG , KT88-3200 , contec , ppcito , system
Nr. identyfikacyjny produktu: 1328082 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 21/02/2013
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 01/03/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: sztuk
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Contec kt88-3200 - System eeg

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę