Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
BD5004
BD5004
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

BD5004

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

BD5004

:
BD5004 jest najnowszym modelem z linii odtwarzaczy Blu-ray firmy Marantz przeznaczonym dla osób, które nie chcą rezygnować z jakości Blu-ray'a na rzecz tańszego DVD ale budżet przeznaczony przez nich na zakup tego odtwarzacza nie jest zbyt wysoki.

BD5004 jest to produkt bardzo przystępny cenowo. Jednocześnie oferowana przez niego jakość i precyzja odtwarzania jest naprawdę wysokiej klasy. BD5004 jest zgodny ze specyfikacją BD-Live 2.0, co oznacza, że posiada on możliwość podłączenia do sieci w celu pobrania dodatkowych materiałów filmowych, takich jak dodatkowe sceny, alternatywne zakończenia, interaktywne gry, informacje o aktorach czy komentarze reżysera. Obraz z płyt DVD odtwarzanych przez BD5004 jest skalowany w górę, przy usunięciu przeplotu, do 1080p, za pośrednictwem złącza HDMI ver. 1.3a. W celu zagwarantowania wysokiej jakości analogowego wyjścia wideo, zastosowane zostały przetworniki 297MHz/12bitów.

Nowe wzornictwo z centralnie umieszczonym mechanizmem idealnie pasuje do aktualnej linii amplitunerów i wzmacniaczy firmy Marantz. Wśród obsługiwanych formatów plików znajdują się: DivX HD, JPEG, WMA oraz MP3. Dla zagwarantowania najczystszej jakości brzmienia, odtwarzacz wyposażony został w funkcję Pure Direct oraz tryb Audio Exclusive.
Nr. identyfikacyjny produktu: 787473 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 08/12/2010
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 27/02/2015
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia hurtownią
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

BD5004

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm