Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
DV-1
DV-1
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

DV-1

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

DV-1

:
W uprzednio stosowanych standardach video (composite, "S", Component, RGB) przesyłano sygnał analogowy. W przypadku podłączenia dwóch urządzeń cyfrowych za pomocą gniazd HDMI lub DVI cyfrowy sygnał zapewnia czystszy i wolny od szumów obraz. Zarówno DVD-D jak i znaczenie późniejszy standard transmisji HDMI pochodzą z tej samej "grupy roboczej". W obu systemach przesyłane są te same nie skompresowane sygnały video. Występują tylko dwie różnice, o których należy pamiętać:

1.Inne są złącza
2.Wejścia i wyjścia HDMI przenoszą również cyfrowy sygnał audio a DVI-D tylko sygnał video.

Oferowane przez AudioQuest wysokiej jakości adaptery z DVI-D do HDMI oraz z HDMI do DVD-D pozwalają na stosowanie zarówno kabli HDMI jak i DVI-D z dowolnym sprzętem. Zarówno kable HDMI jak i DVD-D mogą przesyłać cyfrowy sygnał audio, lecz tylko urządzenia z gniazdami HDMI mogą przesyłać i odbierać sygnał audio.
W AudioQuest/CinemaQuest DV-1 zastosowano duże przewodniki zawierające 2.5% srebra (dwa razy więcej niż normalne przewodniki pokrywane srebrem). W celu zminimalizowania strat sygnału poprzez izolację oraz zapewnienia wysokiej stabilności geometrii przewodu zastosowano lity wysokiej gęstości polietylen. Dwa Stopery RF chronią przed problemami z interferencjami.
DV-1 w plecionych koszulkach dostępny jest w następujących długościach 1m, 2m, 3m i 4m. DV-2 dostępny jest w zbliżonej do białego koszulce PVC CL-3 w różnych długościach od 3m do 20m.
Nr. identyfikacyjny produktu: 787455 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 14/12/2010
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 22/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia hurtownią
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

DV-1

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę