Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Eagle Eye
Eagle Eye
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Eagle Eye

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Eagle Eye

:
Jeżeli izolacja nie jest spolaryzowana jej właściwości dielektryczne wprowadzają opóźnienia o wartościach zależnych od częstotliwości i poziomu każdego z sygnałów.

Analogicznie do pola magnetycznego ziemi, które powoduje, że wszystkie kompasy wskazują jeden kierunek, system AQ DBS tworzy pole elektrostatyczne wymuszające równoległe ułożenie molekuł izolacji. Dzięki temu ograniczamy nieliniowość opóźnień czasowych.

Przekłamanie informacji o podstawie czasy w cyfrowym sygnale audio noszące nazwę " rozsynchronizowania" jest podstawowym mechanizmem zniekształceń sygnału ograniczającym zrozumiałość i powodującym powstawanie drażniących wtrąceń w dźwięku.

12 V bateria umieszczona w pakiecie DBS wystarcza na wiele lat pracy. Przycisk testowy oraz dioda LED pozwala okresowo sprawdzić stan baterii.

Sztywna mikrokomórkowa pianka PE zapewnia stabilną impedancję oraz minimum odbić wprowadzających rozsynchronizowanie sygnału. Po podłączeniu DBS (2 tygodnie) normalne ograniczenia w spolaryzowaniu pianki z twardymi komórkami są eliminowane.

Bezpośrednio pokrywane srebrem wtyki OCC RCA łączone są z kablem metodą zgrzewania prądem o natężeniu 8,000 amper co zapewnia powstanie w punktach łączenia kabla z wtykiem jednolitego stopu.

Stosując cyfrowy kabel Eagle Eye do połączeń audio należy zwrócić uwagę na strzałki wskazujące kierunek przebiegu sygnału. Sygnał Video nie jest czuły na kierunkowość.
Nr. identyfikacyjny produktu: 787411 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 29/12/2010
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 21/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia hurtownią
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Eagle Eye

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę