Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
HDMI-3
HDMI-3
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

HDMI-3

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

HDMI-3

:
W uprzednio stosowanych standardach video (composite, "S", component, RGB) przesyłano sygnał analogowy. W przypadku podłączenia dwóch urządzeń cyfrowych za pomocą gniazd HDMI lub DVI cyfrowy sygnał zapewnia czystszy i wolny od szumów obraz.

Zarówno DVI-D jak i znaczenie późniejszy standard transmisji HDMI pochodzą z tej samej "grupy roboczej". W obu systemach przesyłane są te same nie skompresowane sygnały video. Występują tylko dwie różnice, o których należy pamiętać:

1.Inne są złącza.
2.Wejścia i wyjścia HDMI przenoszą również cyfrowy sygnał audio a DVI-D tylko sygnał video.

Oferowane przez AudioQuest wysokiej jakości adaptery z DVI-D do HDMI oraz z HDMI do DVI-D pozwalają na stosowanie zarówno kabli HDMI jak i DVI-D z dowolnym sprzętem. Zarówno kable HDMI jak i DVI-D mogą przesyłać cyfrowy sygnał audio, lecz tylko urządzenia z gniazdami HDMI mogą przesyłać i odbierać sygnał audio. Patrz rysunki poniżej.

W kablach AudioQuest/CinemaQuest HDMI-3 zastosowano duże przewodniki zawierające 6.1% srebra (prawie pięć razy więcej niż normalne przewodniki pokrywane srebrem). W celu zminimalizowania strat sygnału poprzez izolację oraz zapewnienia wysokiej stabilności geometrii przewodu zastosowano lity wysokiej gęstości polietylen. Dwa Stopery FR chronią przed problemami z interferencjami.

HDMI-3 w plecionych koszulkach dostępny jest w następujących długościach 1M, 2M, 3M i 4M. HDMI-3 dostępny jest w zbliżonej do białego koszulce PVC CL-3 w różnych długościach od 3m do 20M. Patrz rysunek poniżej.
Nr. identyfikacyjny produktu: 787595 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 29/10/2010
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 22/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia hurtownią
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

HDMI-3

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm