Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Pasek do statywu neoprene 60mm
Pasek do statywu neoprene 60mm
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Pasek do statywu neoprene 60mm

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Pasek do statywu neoprene 60mm

:
Przedmiotem aukcji są oryginalne paski neoprene firmy Matin. Posiadają one certyfikaty najwyższej jakości!! Są to aktualnie najlepsze i najpopularniejsze paski na polskim rynku. Gwarancja najwyższej jakości i pełna satysfakcja.

Paski przeznaczone są do noszenia statywów na ramieniu. Statywy mogą być różnych gabarytów, począwszy od dużych i ciężkich nawet do małych i lekkich. Paski są bardzo wygodne, zostały stworzone z myślą o klientach, którzy cenią sobie jakość i wygodę użytkowania. Paski neoprene są elastyczne, wykonane z materiału wchłaniającego pot i posiadającego specjalną warstwę przeciwpoślizgową. Dodatkowo są specjalnie wzmacniane taśmą gumowaną.

Dzięki swej specyficznej budowie paski zapewniają doskonały komfort przenoszenia statywu. Skutecznie tłumią drgania. Specjalna warstwa przeciwpoślizgowa zapobiega przesuwaniu się paska oraz uniemożliwia odparzenia skóry. Pasek jest
tak zaprojektowany by nie podrażniać skóry. Specjalna zaokrąglona budowa zapobiega podrażnieniu ramienia.

JEDYNE PROFILOWANE PASKI NA POLSKIM RYNKU, o właściwym układzie odległości (paski firmy MATIN jako jedyne posiadają specjalnie zaprojektowany kształt, który idealnie dopasowuje się do korpusu ciała, wiele pasków profilowany innych producentów jest źle skonstruowana, przez co paski są niewygodne, a sama profilowana budowa niewiele daje). Paski profilowane, neoprene firmy MATIN to jedne z najlepszych pasków na światowym rynku, docenione przez tysiące użytkowników. Ich unikatowa i specjalistyczna, profilowana budowa zapewnia najwyższy komfort noszenia sprzętu fotograficznego. Gwarantujmy, że wygodniejszych pasków Państwo nigdzie nie znajdą.
Profilowana budowa paska zapewnia pełen komfort noszenia. Dzięki swej specyfice noszony statyw (nawet bardzo ciężki), nie podlega wibracją, nie odskakuje od naszego korpusu nawet przy intensywny marszu np. po górach. Dzięki profilowanej budowie paska, statyw doskonale przylega do naszego ciała, nie powodując zbędnych przeciążeń. Właśnie to sprawia, że paski profilowane firmy Matin są najwygodniejsze na rynku, a ich użytkowanie sprawia nam najwięcej przyjemności.
Końcówki paska zrobione są ze specjalnego materiału ciągłego, (włókien powlekanych), którego przecięcie jest niemal niemożliwe. Są one o wiele wygodniejsze niż inne paski z drutami w środku, jednocześnie równie silne, wytrzymałe i niezwykle bezpieczne.

TYP: 2 NEOPRENE 60mm do noszenia statywu
CECHY PASKA:

1. Paski zrobione są z "neoprene", taki sam materiał używany jest do ochrony sprzętu do nurkowania.
2. Tylna strona paska posiada anty poślizgową wplataną gumę, która chroni Twój aparat przed ześlizgnięciem się z Twoich ramion, nie niszcząc go.
3.Paski są bardzo delikatne dla ciała (nie powodują podrażnień) i są elastyczne.
4. Długość paska regulowana od 60cm do 90 cm.
5. Oporne na ześlizgiwanie. Tylna strona paska posiada anty poślizgową strukturę.
6. Najlepszą zaletą tych pasków jest utrzymywanie na naszych ramionach wyjątkowo wygodnie, ciężkiego aparatu.
7. Elastyczność paska jednocześnie amortyzuje wstrząsy aparatu.

Szerokość paska 60mm
Długość maksymalna paska - ok. 90cm
Szerokość końcówki - 25mm
Nr. identyfikacyjny produktu: 799270 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 29/01/2011
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 06/04/2014
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia producentem
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Pasek do statywu neoprene 60mm

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę