Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Kawa - moak - Dolce Vita - 1 kg
Kawa - moak - Dolce Vita - 1 kg
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Kawa - moak - Dolce Vita - 1 kg

  • Czas dostawy:1 dzień
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Kawa - moak - Dolce Vita - 1 kg

:
85% Arabica


Kawa wysokiej jakości zaliczana jest do tradycyjnych włoskich kaw, prażona zgodnie z wieloletnią włoską tradycją. Starannie dobrane ziarna Arabica nadają wyraźną słodycz -Dolce Vita w każdym łyku. Sycylijskie Dolce Vita łączy w sobie ognistą pikanterię z lekkim powiewem Mediolanu. Miękki, harmonijny, elegancki aromat kawy. Doskonała piana espresso. Rozkosz dla wymagającego konesera.

Moak to:

- Najwyższej jakości ziarna Arabica i Robusty nabywane z najlepszych platacji kaw z Afryki, Indii i Ameryki Południowej.

- Dwa certyfikaty potwierdzające dbałość o jakość i najdrobniejsze szczegóły podczas produkcji: iso 9001 i iso 14001

- Każdego dnia, produkty przechodzą przez łańcuch kontroli, weryfikujący standardy zdrowia ziarna i ich jakości. Do produkcji trafiają tylko najlepsze ziarna kawy.

- Każdy rodzaj ziarna kawy jest prażony (roasting) oddzielenie, w celu uwzględnienia właściwości danego typu ziarna i zachowania najwyższej jakości cech ziarna.

- Własne centrum badawcze "Moak Caffè spa Research and Development" składające się z wykwalifikowanych konsultantów i najnowszej technologii, ktore powstało w celu poszukiwania nowych mieszanek kaw i dzielania się wiedzą z otoczeniem na temat kawy.

- moak wspiera utalentowanych młodych twórców - od 2002 r. we współpracy z Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych i Środowiska Modica, Moak wspiera kongres literacki, który staje się corocznym wydarzeniem dla młodych utalentowanych twórców zainspirowanych kawą.

- w 2012 r. Moak stał się partnerem aiap włoskiego Zrzeszenie "Design for Visual Communication." Od 1945 r. Stowarzyszenie to gromadzi włoskich grafików, należących do różnych grup asocjacyjnych (honorowy członków, seniorów, pracowników, współpracowników, juniorzy i studenci). Przez cały rok, Moak będzie zaangażowany przez aiap w kilkanaście inicjatyw, które pomagają połączyć świat biznesu i świat komunikacji wizualnej.

Włoska palarnia moak została założona w 1967 r. przez Giovanni Spadola. Palarnia mieści się na Sycylii i oferuje kawę przede wszystkim do branży HoReCa. Palarnia dba o staranność obróbki ziarna kawy i przywiązuje wagę do najdrobniejszych szczegółów. Palarnia spełnia wszelkie standardy, potwierdzone certyfikatami iso 9001 oraz iso 14001. włoska palarnia kawy moak produkuje i sprzedaje na całym świecie mieszankę kawy najwyższej jakości, paloną zgodnie z kilkudziesięcioletnią włoską tradycją. Mieszanki powstają z ziaren kawy, które gromadziły w sobie słoneczną energię, bogactwo z gleby i pieszczotę deszczu. Czas płynął i był potrzebny dla wysłuchania sekretów słońca, ziemskiego wezwania i deszczowej muzyki. Te ziarna, gromadzące w sobie skarby słońca, ziemi i wody, znajdujemy w kawie moak. Dzięki tym darom natury kawa moak jest bardzo smaczna, pełna mocy, o przyjemnym i czystym aromacie. Prawdziwa rozkosz dla koneserów jak dla osób rozpoczynających swoją przygodę z kawą.
Słowa klucze: Kawa do ekspresu , MOAK , kawa , kawa ziarnista
Nr. identyfikacyjny produktu: 1143896 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 21/06/2012
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 17/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia importerem
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: sztuk
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Kawa - moak - Dolce Vita - 1 kg

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm