Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Płaszczowo-rurowe wymienniki ciepła
Płaszczowo-rurowe wymienniki ciepła
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Płaszczowo-rurowe wymienniki ciepła

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Płaszczowo-rurowe wymienniki ciepła

:
Wymienniki serii DryPlus3 zostały zoptymalizowane dla czynnika R407C, który zastąpi R22 wpływający negatywnie na warstwę ozonową w atmosferze. Wymienniki te charakteryzują się wyższą o blisko 10% wydajnością chłodzenia, dzięki zastosowaniu specjalnego żłobkowania rurek wężownicy od wewnątrz. Wzrost wydajności wymiennika może być zamieniony na wzrost temperatury skraplania oraz na optymalizację współczynnika wydajności chłodniczej w systemie chłodzenia z czynnikiem R407C. Jednocześnie wymiennik DryPlus3 zachowuje bardzo dobre parametry pracy w przypadku zastosowania innych czynników chłodniczych.
Płaszczowo - rurowe parowniki DryPlus3 charakteryzują się bardzo wysokim poziomem wytrzymałości mechanicznej oraz odpornością na wibracje i korozję. Konstrukcja wężownicy w kształcie litery „U” pozwala na skompensowanie różnic w rozszerzalności cieplnej pomiędzy płaszczem a rurkami przy wyeliminowaniu wszelkich naprężeń. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania wężownica może być również wyciągnięta z płaszcza w celu przeglądu i konserwacji. Możliwy jest również obrót płaszcza w celu zmiany lokalizacji połączeń wodnych.
Modele serii DryPlus3 mają wydajności chłodzenia do 1500 kW w warunkach nominalnych, posiadają od 1 do 4 niezależnych obiegów chłodniczych, 3 ustawienia różnych odległości pomiędzy przegrodami w zależności od strumienia wody oraz 3 różne lokalizacje połączeń wodnych.
Nr. identyfikacyjny produktu: 268842 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 30/07/2009
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 18/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Płaszczowo-rurowe wymienniki ciepła

Sprzedawaj Twoje produkty na największym internetowym portalu dla firm