Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Ploter UV - GCC StellarJet K-1000 UV
Ploter UV - GCC StellarJet K-1000 UV
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Ploter UV - GCC StellarJet K-1000 UV

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Ploter UV - GCC StellarJet K-1000 UV

:
GCC StellarJET K-100UV drukuje atramentem utwardzanym promieniami UV, bezpośrednio zarówno na sztywnych jak i na elastycznych mediach o grubości do 50 mm i szerokości 1830 mm i 2500mm.

Ploter posiada pas transporterowy ze stołem podciśnieniowym do druku na mediach sztywnych oraz elastycznych. Drukuje z wyższą rozdzielczością i prędkością ( do 120 m2/h) w porównaniu z poprzednim modelem.

StellarJET K-100 UV dzięki swej innowacyjności nadaje sie do większości zastosowań i stanowi najlepszy wybór w swej klasie na rynku.

Wyższa rozdzielczość i lepsza jakość druku
Ploter jest wyposażony w 8-16 głowic piezo o małej kropli 14pl firmy Konica Minolta , drukujące w rzeczywistej rozdzielczości 720 dpi w trybie 4-ro kolorowym (CMYK), i do 1 440 dpi przy użyciu opcji Lc, Lm. To pozwala użytkownikom drukować ostrymi i nasyconymi kolorami w wielu różnych zastosowaniach.

2 x wieksza prędkość, większa wydajność
Dzięki nowym głowicom drukującym GCC StellarJET K100UV drukuje teraz 2 razy szybciej, co znacznie zwiększa wydajność druku obniżając koszty pracy zwiększając zysk.

Konfiguracja koloru dostosowana do Klienta
Użytkownik może wybierać tryb 4-ro kolorowy (CMYK) z 8 lub 16 głowicami drukującymi używany w produkcji masowej, tryb 5-cio kolorowy ( CMYK+Biały) z 10 głowicami dla zastosowań na ciemnych bądź przeźroczystych mediach, tryb 6-cio kolorowy (CMYKLcLm) z 12 głowicami do druku w wyższej rozdzielczości, tryb 7-mio kolorowy (CMYKLcLm+Biały) z 14 głowicami dla zróżnicowanych prac, lub tryb 8-mio kolorowy (CMYKLcLm+Biały+Lakier) do specjalnych zastosowań eksploatacyjnych.

System podawania ciężkich mediów
System podawania ciężkich rolek zastosowany w ploterze Stellar JET K100UV przystosowany jest do elastycznych mediów o wadze do 100kg. Jest on dostosowany do podawania mediów od cienkich do bardzo ciężkich, grubych i długich folii lub bannerów

Detektory mediów
Użytkownik może łatwo załadować media bez koncentrowania się na dokładności ułożenia. Druk jest zatrzymywany, gdy sensor nie wykryje medium.

Sensor zapobiegający uszkodzeniu głowicy
Po obu stronach lamp UV został zamontowany czujnik bezpieczeństwa, który zapobiega uszkodzeniu głowic spowodowanego zakleszczeniem się mediów.

Pas transporterowy ze stołem podciśnieniowym
Pas transporterowy ze stołem podciśnieniowym ze zmienną strefą aktywną w celu dopasowania do mediów o różnych wymiarach. Rozwiązanie to pozwala stabilnie utrzymywać medium w celu uzyskania wysokiej jakości druku.
Nr. identyfikacyjny produktu: 377446 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 09/12/2009
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 18/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Ploter UV - GCC StellarJet K-1000 UV

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę