Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Ploter UV - Mimaki UJF-605 CII
Ploter UV - Mimaki UJF-605 CII
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Ploter UV - Mimaki UJF-605 CII

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Ploter UV - Mimaki UJF-605 CII

:
Firma Mimaki przedstawia ploter o nowym przeznaczeniu i wielu możliwościach jakie daje zastosowanie atramentów utrwalanych promieniami UV. Pełnokolorowy wydruk został wzbogacony o biały atrament.

Ploter Mimaki UJF-605CII przeznaczony jest do wysokiej jakości wydruków w rozdzielczości do 1200 x 2400 dpi na płytach (dzięki zastosowaniu płaskiego stołu z mocowaniem podcisnieniowym) o wielkości do 600 mm x 500 mm.

Wysoka rozdzielczość- do 1200 x 2400 dpi i precyzja druku
Dzięki zastosowaniu 8-mio stopniowej regulacji wielkości kropli w głowicach piezo, wydruki uzyskane na ploterze Mimaki UJF-605CII są precyzyjne i charakteryzują się gładkimi przejściami tonalnymi. Nie występuje tu typowa ziarnistość często uzyskiwana przy stosowaniu atramentu utwardzalnego promieniami UV.

Wysoka jakość wydruków
Atrament UV utwardzalny dostępny w 6 kolorach (C,M,Y,K,Lc,LM) pozwala na produkcję wydruków o wysokiej jakości. Dzięki szerokiej gamie dostępnych kolorów uzyskuje się dobre odwzorowanie kolorów z projektu na wyrób.

Biały atrament o wysokim stopniu krycia
Dzięki swoim właściwościom biały atrament UV znajduje zastosowanie w druku takich mediów jak materiały przeźroczyste (np. folie samoprzylepne). Poszerza to zakres możliwosci projektowania.

Atrament UV utwardzalny stosuje się do wielu różnych tworzyw
Firma MIMAKI wyprodukowała atrament UV wysokiej jakości, który można użyć do zadruku na mediach z PET, PP, PCV, OPP i akrylowych.Można drukować na miedzi, mosiądzu, aluminium, stali nierdzewnej, drewnie, ceramice oraz kamieniu.*

*Poziom stabilizacji wydruku zależy od rodzaju mediów. Może okazać się niezbędne zoptymalizowanie kombinacji atramentu, powłoki gruntujacej lub zabezpieczajacej

Atrament UV przyjazny środowisku
Atrament UV utwardzalny utrwala się podczas inaswietlania lampami UV na drukowanego wyrobu. Podczas tego procesu nie wydzielają się lotne organiczne substancje chemiczne do powietrza, co sprawia, że atrament ten jest bezpieczny i ekologiczny.

Łatwy w użyciu panel operacyjny
Podświetlany wyświetlacz z dwoma liniami tekstu podaje pełne informacje o stanie drukarki oraz o trybie pracy. Aby ułatwić obsługę dodano klawisze skrótu do najczęściej używanych funkcji.

Port IEEE1394 - szybka komunikacja i transmisja
Mimaki UJF-605CII została zaopatrzona w interfejs firewire do komunikacji z komputerem. Złącze to pozwala na szybką transmisję danych i nawet w czasie pracy w najszybszym trybie drukarka nie robi zbędnych przerw pracy w oczekiwaniu na dane.
Nr. identyfikacyjny produktu: 377442 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 11/12/2009
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 17/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Ploter UV - Mimaki UJF-605 CII

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę