Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
 Folie odblaskowe PHOTOELECTRIC P66/P82
Folie odblaskowe PHOTOELECTRIC P66/P82
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Folie odblaskowe PHOTOELECTRIC P66/P82

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Folie odblaskowe PHOTOELECTRIC P66/P82

:
Folie odblaskowe PHOTOELECTRIC P66/P82
Systemy czujników odblaskowych wymagają użycia osobnego reflektora lub taśmy odblaskowej, mocowanych na czujniku. Reflektor ma za zadanie skierować światło powtórnie do czujnika.

W systemie odblaskowym, ilość światła, które wraca do czujnika odblaskowego zależy od rozmiaru oraz powierzchni celu odblaskowego, a także od tego, jak skutecznym reflektorem ów cel jest. Ogólnie przyjmuje się, że im większy cel, tym więcej światła wróci do czujnika.

Rodzaj materiału, z którego wykonany jest cel ma znaczenie z tego względu iż określa on skuteczność reflektora. Systemy kulistych soczewek skupiają światło z tyłu kulki, skąd jest ono następnie odbijane z powrotem do źródła światła. Heksagonalny układ pryzmatyczny odbija światło z każdej strony pryzmatu z powrotem do źródła światła. Reflektor tego typu jest trzy razy bardziej wydajny i skuteczny od reflektora mającego formę kulki szklanej. Ponadto, reflektory te mogą pracować w polaryzowanych układach kontroli fotoelektrycznej.

Reflexite oferuje bardzo wysokiej jakości pryzmatyczne materiały odblaskowe, które doskonale się sprawdzają w układach kontroli fotoelektrycznej. W produkowanych przez nas materiałach odblaskowych, na powierzchni jednego cala kwadratowego znajduje się 47000 pryzmatów. Produkt końcowy, wyposażony w taśmę przylepną, stanowi sprężysty, wytrzymały i niełamliwy materiał. Znajdujące się w naszej ofercie materiały stanowią atrakcyjne cenowo i łatwe w zastosowaniu rozwiązanie, przydatne w sytuacjach, gdzie problemem mogą być wymogi wymiarowe czy kształtowe. Ponadto, nasze produkty świetnie się sprawdzają w szerokim zakresie podczerwieni i różnych długościach fali.
Nr. identyfikacyjny produktu: 185608 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 01/02/2009
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 19/02/2018
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Folie odblaskowe PHOTOELECTRIC P66/P82

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę