Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies celem dostarczenia zawartości stron i reklam dostosowanych do Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików „cookies”.Zatwierdź ok
Opakowania - Kątowniki tekturowe - ochronne
Opakowania - Kątowniki tekturowe - ochronne
Do uzgodnienia
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych

Opakowania - Kątowniki tekturowe - ochronne

  • Czas dostawy:na zamówienie
Cena do uzgodnienia
Nie zawiera VAT
Prośba o więcej informacji
Dodaj do ulubionych
Opis produktu

Opakowania - Kątowniki tekturowe - ochronne

:
Kątowniki tekturowe - ochronne
Z doświadczenia wiemy, że kątowniki wykonane z złego materiału i klejone nie spełniają swojej funkcji - pochłaniają wilgoć i rozwarstwiają się pod jej wpływem. Połączenie warstw papieru złym lub nieodpowiednim klejem i używanie do produkcji kątowników makulaturowego papieru to główna przyczyna rozwarstwiania się kątowników i łamliwości pod wpływem wilgoci, ciężaru ładunku i taśm spinających.

Kątowniki tekturowe oferowane na polskim rynku wykonywane są starą technologią - najczęściej warstwy papieru łączone są klejem organicznym, który ma słabą wytrzymałość na zagrzybienie i odporność na wilgoć. Ponadto wykonywane są z papieru makulaturowego, który posiada dużą porowatość i bardzo wysoką higroskopijność,
a zatem posiada dużą zdolność pochłaniania pary wodnej z otoczenia.

Kątowniki tekturowe Transystem składają się z kilku warstw papieru, papieru typu Kraft lub laminowanego kartonu pokrytego polietylenem. Poprzez sprasowanie i formowanie pod wysokim ciśnieniem powstaje produkt wodoodporny, sztywny i wysokiej jakości. Kątowniki tekturowe Transystem posiadają większą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i na działanie wilgoci niż inne dostępne na polskim rynku.

Oferujemy kątowniki najbardziej odpowiednie do stabilizacji palet z warzywami, serami i innymi produktami, które wymagają przebywania w chłodniach .

Posiadamy kątowniki, które wykonane są w dwóch technologiach :

- Kątowniki tekturowe klejone Eco - każda warstwa papieru w formatowaniu kątownika jest klejona specjalnym klejem, a następnie sprasowana i uformowana. Kątownik wykonany w taki sposób jest mocniejszy i bardziej trwały od dostępnych na rynku wykonywanych starą technologią z papieru makulaturowego.
- Kątowniki tekturowe zgrzewane Kraft - wykonywane w technologii zgrzewania składają się z kilku warstw laminowanego papieru i wzmocnionego papieru typu Kraft. Kątowniki typu Kraft zgrzewane są na gorąco i formowane pod wysokim ciśnieniem, a zewnętrzna warstwa wykonana jest z papieru Kraft w kolorze brązowym. Odporne są na działanie wilgoci, niskich temperatur. Bardzo skutecznie usztywniają i stabilizują ładunki na paletach.
- Kątowniki tekturowe zgrzewane Alu - wykonywane w technologii zgrzewania składają się z kilku warstw laminowanego papieru. Laminowany papier jest identycznym materiałem jaki stosuje się w produkcji kartoników do napojów. Kątowniki typu Alu zgrzewane są na gorąco i formowane pod wysokim ciśnieniem, a zewnętrzna warstwa wykonana jest z pokryciem aluminiowym. Kątownik ten jest bardzo mocny i trwały, nie przemaka i idealnie nadaje się do zabezpieczania ładunków z produktami spożywczymi i innymi produktami, które wymagają przechowywania w bardzo niskich temperaturach-chłodniach.
Nr. identyfikacyjny produktu: 197034 | Sprzedawca Dostawca z zewnątrz
  • Data dodania produktu 18/02/2009
  • -
  • Zmiany wprowadzone przez sprzedawcę. 31/07/2014
Poproś o indywidualną wycenę zamówienia Dostawca
Dane kontaktowe Zmień dane | Zmień użytkownika
Soy una empresa:
  • Zapomniałem hasła
  • Bez specyfikacji
  • Jestem zainteresowany/a: jednostek
Naciskając przycisk "Prośba o więcej informacji" zgadzasz się na Regulaminu Polityki ochrony prywatnosci z SoloStocks
Formularz kontaktowy zawiera błędy, proszę sprawdzić wpisane informacje.
Produkty podobne do

Opakowania - Kątowniki tekturowe - ochronne

Zareklamuj firmę na
na portalu handlowym dla firm.
Zarejestruj firmę